Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a könyvem?

Hogy tetszik a könyvem?

Figyelt kérdés
Wattpadon írom és már rég terveztem, hogy írnék valami ilyesmit. Ötleteket a squid game, a Total Roblox Drama és a The Hole robloxos játékokból merítettem. Még csak a prológus van megírva, de minden nap lesznek új fejezetek!

máj. 22. 15:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Itt a link: [link]
máj. 22. 15:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég amatőr, de majd átfogalmazod. Javítsd ki a hibákat. Amúgy miért vannak benne a szülők? A szülők csak rontanak a játékon, de te tudod.
máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elolvastam... látszik, hogy nem írtál még semmit ezen kívül - vagy nagyon keveset.


Semmi baj, egy kezdésnek megteszi :)


A központozást alaposan nézd át, mert jópár helyen nem jó a kötőjelet követőn, akárcsak a kis- nagy kezdőbetű használata, a számokat pedig kiírjuk, kivéve, hogyha megmutatsz valamit pl. "340. szoba", esetleg "1760 március 20-1830. március 8.".

máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kettes: Azért vannak benne a szülők, mert amikor kiesnek hatalmas fordulópont lesz a történetben Lilla kiborulása. Bocsi spoiler.


hármas: Igen még néhol javítgatnom kell. De mint mondtad is elég amatőr vagyok.

máj. 22. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!