Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írók! Mennyire gyakran gondolt...

Írók! Mennyire gyakran gondoltok a történeteitekre? Mennyire gyakran ültök le írni?

Figyelt kérdés
Álmodtatok már a karaktereitekkel?

2021. szept. 29. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvenc karakterem pont egy álomból jött, ritkán ülök le írni, fejben viszont van egy csomó fejezet, párbeszéd, más karakterek stb.
2021. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolni minden nap gondolok rá. Írni akkor írok, ha időm és ihletem is van. Nem szeretem kierőszakolni a fejezeteket, mert tapasztalatból tudom, hogy annak pocsék lesz a végeredménye.
2021. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2-es ugyan mi bajod az önjelölt írókkal? Statisztikailag nem sok esélye van, hogy bármelyik mű épp a kezedbe kerül.

Amúgy a nagy írók is kezdték valahol.

Szerintem inkább ez legyen hobbi, mint a kocsma meg a drog.

2021. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok történet van a fejemben, és a legtöbbet azzal foglalkozok, amit aktuálisan írok. Haladok a könyvemmel fokozatosan, részleteket írok, satöbbi. Mivel két író barátom is van (üdvözlet innen is, ha látják), van kivel beszélgessek bőven a könyvemről, meg az övékről is.

Rávenni magam az írásra viszonylag nehéz, de inkább azért van, mert lusta vagyok, és túl könnyó elterelni a figyelmemet. De az írást tartom a kedvenc hobbimnak, és jövőben szívesen dolgoznék íróként.

2021. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag gyakran agyalok rajta, de havi 1-2× írok csak, ha elkap a késztetés.

De akkor van hogy nagyon elszalad velem a ló.


Álmodni nem álmodtam velük, főként nem így látom őket.

Az megvan, hogy milyen egy hímzés hátoldala? Na kb így néz ki az én szemszögemből a karakter, de az olvasók ezt nem látják, csak a másik oldalt.

2021. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan gondolok rá, és alig van időm meg energiám írni... Álmodni már álmodtam szereplőmmel, tegnap is, csak pont nem abból a regényből, amin most dolgozom, hanem amit évek óta jegelek.
2021. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Bocs,jó sok idő eltelt a jérdés feltevése óta,de én pl.este,elalvás előtt gondolkozok a történeteimen,régebben szinte minden nap leültem írni,mostanság,hogy felsős lettem,nincs nagyon időm. Heti egyszer írok. És még nem álmodtam egy karakteremmel sem.
2021. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!