Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvtárban vesznek át használ...

Könyvtárban vesznek át használt könyveket?

Figyelt kérdés
Van egy pár könyvem otthon, amit sehogy sem tudok eladni, se Marketplace, se Moly.hu,és csak foglalják a helyet. Az lenne a kérdésem, könyvtárba ha bevinném, megvennék/átvennék-e?

2022. febr. 12. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is próbáltam de ilyen semmilyen könyveket nem igazán... Aztán próbálkoztam antikváriummal és ott sem. Szóval fogtam magam, egy dobozban kiraktam az utcára, egy cetlivel, hogy elvihető, és még aznap este elvitte valaki, feltehetőleg egy szomszéd. Ha másnap este is ott lett volna, elvittem volna egy kukába és kidobtam volna, de ehhez nem igazán lett volna kedvem.
2022. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy könyvmegállóba, ha máshova tényleg nem veszik be!
2022. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a molyok köztt sincs olyan, aki elolvasná őket, szerinted a könyvtár látogatói között lesz? Nem valószínű. Tehát a könyvtárban csak állnának a polcon, foglalnák a helyet, amíg onnan is ki nem dobják őket. (Az merg plusz munka, idő, energia.)

Ezért nem vesznek be sok, senki által nem keresett könyvet a könyvtárak.

2022. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A neten ingyen házhoz mennek felértékelik és külön vagy akár egyben el is viszik ők dobozálják.Ezt olvadom folyamatosan a neten.Megeggyezéssel azonnal fizetnek is.Nézd meg neten a könyv kereskedőket,vagy hasonló cimű keresést,mert ha használt és régi is,de lehet kincset ér.
2023. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!