Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy érjem el, hogy sokan...

Hogy érjem el, hogy sokan olvassák a könyvemet?

Figyelt kérdés
Már 1 hete kint van a könyvem wattpadon, de senki nem olvassa. Azért szerintem ennyire nem szar. Egy esélyt csak megérdemelne. Mit csináljak hogy legalább páran elolvassák?

2022. febr. 25. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hirdesd
2022. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
3 percet rászántam a keresésre, eredménytelenül. Többet nekem nem ér.
2022. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért linket dobhatnál, a Wattpad keresője tűzrevaló.
2022. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az első úgy értette, Facebook csoportokban hirdesd. Ezen a néven nem talállak, már meg is változtattad?
2022. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Fél év után kezdték csak olvasni a sajátomat, és nem ilyen szar hirdetést dobtam össze, mint te. Bocsánat, ha rossz néven veszed, de aki komoly történeteket akar olvasni wattpaden, akkor az a fülszöveged elolvasása után (már, ha az, amit ide írtál a válaszokba) meg se fogja nyitni, mert szerepel benne az átlagos szó, ami a wattpad történetek 80%-ban.


Belenéztem...

Azt kaptam, amit vártam. Elkezdtél írni egy történetet, de a helyesírásnak már nem néztél utána, mert minek az. Párbeszédet kezdtél, amikor csak gondolat volt. Vagyis, még csak párbeszéded se írtál, mert kötőszóval kezdted gondolatjel helyett, és a space-t se raksz ki. Múlt időben vagy jelen időben írsz? Nem egyértelmű. Minek annyi felkiáltó jel, ha csak egy sima pontot kell írni? Párbeszédeket se tudod, hogy hogyan kell írni, mik a szabályai. Buckyt valahogyan egyből felismere a karakter, de Amerika kapitányt és Starkot már nem annyira, akik azért ismertebb személyek, csak később. Mjörlin. – Így írják helyesen. Gondolom az Ultron kora partyról beszélsz, de máris ott a logikai buktató kétszer is. Az első, Pókember még nem tartozott a Bosszúállokhoz, és honnan tudja a karakter Peter nevét, ha Pókemberként ismeri, és nem mutatkozott be. Legalább is azt írtad, hogy később jött, és nem tettél említést arról, hogy el is mondta volna a nevét. A vesszőket se rakod ki mindig. Amúgy látszik, hogy egyből Wattpadre írsz. És a központosítással is bajok vannak.

Le lehet nyugodtan pontozni a válaszomat, de ez az igazság. Rengeteg mémet lehet látni, hogy másnapra már több ezres nézettséges lesz a történetednek, de az kamu. Hirdetni kell, és nem ily módon és itt, ahol és ahogy te csinálod.


Egyébként a kérdésre a válasz, hogy hirdess, írj helyesen, ne legyen klisé, vagy ha az is akkor csavard meg jól, úgy, hogy senki se vegye észre.

2022. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Írj jól. Olyat, ami izgalmas és amit élvezetes olvasni.

Belenéztem, odáig jutottam, hogy felemelte a kalapácsot és elájult. Ha véletlenül bukkantam volna rá az írásodra és olvastam volna tovább, mert nagyon érződik, hogy még kezdő vagy, annak minden hibájával. Teljesen klisés eddig, semmi nem volt, ami felkeltette volna a figyelmem. Nem vagyok a klisék ellen amúgy, de azért valami plusz legyen benne és legyen jól megírva. A helyesírási és központozási hibáid zavaróak, pedig nem vagyok nyelvtannáci, 1-1 belefér ilyen felületen, de ilyen mennyiségben már sok. Erre mindenképp figyelj a későbbiekben.

Amúgy egyáltalán nem megbántani akarlak, természetesen senki nem úgy születik, hogy jól tud írni és első próbálkozásnak ez se rossz, de többet ne várj tőle. Wattpadon a bőség zavara van, ne csodálkozz, ha inkább olyat választanak az emberek, ami kicsit profibb. Ráadásul csak most kezdted, nem várhatod, hogy máris mennyien kövessék az írásod. Ennek idő kell és nem is érdemes úgy belekezdeni, hogy erre vársz és nem hobbiból írsz.

Azt tudom tanácsolni, hogy fogadd meg az építő kritikákat, próbáld meg javítani őket, majd ezt figyelembe véve folytasd a történetet. Legyél türelmes, ha pedig már úgy érzed elég jó és nem 1 hetes dologról beszélünk, akkor már van értelme hirdetni.

2022. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Reklámozd! (Ne itt!) Facebook csoportokban, a Molyon. Írj ki egy részletet, és a végére tedd oda a wattpad linket!
2022. febr. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5 és 6!

Köszönöm az építő kritikákat. Átjavítom. Még 5-nek annyit mondanék, hogy mivel a főszereplő a sztorit utólag írta, mint egy visszaemlékezés ezért tudta, hogy ki kicsoda (például Bucky esetében).


A többieknek is köszönöm a válaszokat igazából ezt a könyvet csak unatkozás és semmi komolyabb célból írtam. Csak kíváncsi voltam a véleményetekre.

2022. febr. 26. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!