Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért álmosodom el mindig...

Miért álmosodom el mindig könyvolvasás közben, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Van multifokális és külön olvasószemüvegem. Egy elismert főorvosnő írta fel, nem csak úgy készítettem optikában.

51 éves vagyok. Talán a korral jár?



2022. dec. 20. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy, ha eddig ez sosem jelentkezett:). Én 52 vagyok, de ha kicsit is fáradtabb vagyok, 5-10 perc olvasás után már nem tudom nyitva tartani a szemem. Fekve semmiképp, emiatt csak ülve olvasok! Ha nagyon-nagyon érdekes a könyv, akkor közel sem álmosodom el. Függ ez több mindentől. A kor nem hiszem h számít, nagymamám 75 évesen sem lett álmosabb, mint most én. És így belegondolva, gyermeket is láttam már könyvvel a kezében aludni!:)
2022. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nehezebb olvasmányoktól én is elálmosodom vagy a fekve olvasastól,illetve hétköznap is keveset tudok olvasni,mert hamar elálmosodom pedig 23 éves vagyok. Irigylem azokat akik bírnak órákon keresztül olvasni
2022. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!