Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc SZJG (Szent...

Ki a kedvenc SZJG (Szent Johanna gimi) szereplőtök?

Figyelt kérdés
Nekem egyértelműen Ricsiii!!! Bár Kinga sem áll messze tőlem. Na mindegy, nektek ki a kedvencetek? Írjátok meg azt is, hogy miért!
2023. ápr. 19. 17:17
A kérdező szavazást indított:
Reni
Virág
Arnold
Ricsi
Dave
Cortez
Zsolti
Kinga
Macu
valaki más
46 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Szimpatikus
2023. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem mindenki. Mert mindegyik egy tök más egyéniség, mindet bírom
2023. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekem tulajdonképpen nincsen kedvencem.

Reni irreálisan nyámnyila, Cortez meg Ricsi "hűdemenők" és "nagyonrendesek", de ennyi, Virág butasága idegesítő, Arnold túl sznob, később meg irreálisan negatív karakter lesz, Dave és Macu idegesítő, Andris, Robi, Gábor És Jacques töltelék karakterek, Kinga idegesítő, irreális és durva, érzéketlen, Zsolti meg nagyon vicces, de durva bullyingot tol Karcsival szemben.

2023. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
47%
Macut, Zsoltit, és Dave-et nagyon szeretem:D Meg persze a rokkerek is nagyon a szivemhez nőttek:D
2023. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Renit alapjáraton bírom, csak a magabiztossága nulla. Virág is jófej, csak amikor emos volt, akkor nagyon nem jött be, és sajnos nagyon kevés IQ val rendelkezik. Arnoldot is szerettem az elején, sőt, azt hittem ő a meg nem értett szegény fiú. De a 7, 8. részben már nagyon nem tetszett a viselkedése. Ricsivel minden rendben volt végig, csak neki sincs sok esze. Dave figyelmes és van esze is, csak nagyon tech-ember. Cortezzel sincsen bajom, tudom, hogy figyelemes és kedves meg minden ( egyetértek ezzel, szerintem, is jó karakter), de voltak olyan húzásai, amikor nagyon nem volt szimpi. Zsoltit bírom, de nagyon nem tetszett amikor Edinával járt, olyankor szerintem picit más volt maga a karakter. Kinga a legjobb. Szerintem nagyon erős személyiség, megértő, segítőkész, okos, helyre tesz mindenkit, de csak azért, mert jót akar mindenkinek. A végére még szerintem egészen érzelmes is lett Dave mellett. Macuról sokmindent nem tudok mondani, őt annyira a történetben nem ismertük meg, inkább olyan volt mint egy mellékszereplő. Ez a véleményem. A kritikát félre ne értsétek, kedvenc írom Leiner Laura.
2023. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
54%
Nekem igazából egyik szereplővel sincs különösebben bajom, mivel mindannyian mások vagyunk, és szerintem ennek egy könyvben is így kell lennie.
2023. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

5-ös vagyok

Még hozzátenném, hogy Gábor nekem picit túl mellékszereplő volt, de amúgy a beszéde nagyon szép volt. Meg jó a humora.

Jacques. Hát nekem ő is eléggé mellékszereplő hatást keltett, de amúgy aranyos volt a részekben

2023. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fárasztó96 ***** válasza:
28%
Virág és Arnold idegesítő lett egy idő után, elöbbi a beszédével, utóbbi a modorával. Kedvencem nincs, talán a kövér gyerek, aki kigyurta magát
2023. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fárasztó96 ***** válasza:
38%
Virág és Arnold idegesítő lett egy idő után, elöbbi a beszédével, utóbbi a modorával. Kedvencem nincs, talán Zsolti, aki kigyurta magát
2023. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
65%
Nekem a kedvenc karakterem Cortez Kinga és Ricsi volt. Cortez számomra azért mert nem az érdekelte hogy Reni mennyire népszerű vagy menő. Kinga engem a magabiztosságával fogott meg. Ricsi pedig egyszerűen hatalmas forma volt és imádtam a kapcsolatukat Virággal.
2023. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!