Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket szerettek...

Milyen könyveket szerettek olvasni, és milyet szeretnétek?

Figyelt kérdés

Milyen fajta történet az, amit szerettek? Izgalmas, romantikus?


Milyen hosszú könyv számotokra a jó?


A rövid, az nem jó?


2023. máj. 4. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Én az önfejlesztő könyveket szeretem, amiből lehet valamit tanulni.


Az ilyen szerelmes, krimis, történetmesélős lányregényekből már kinőttem és időpocsékolásnak tartom.

2023. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én történetre gondoltam.
2023. máj. 4. 12:43
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Alejandró forrón hozzásimult Danairéhához és ágyéka vad lüktetésétől... :D


Kielégületlen emberek, szinglik, tinik az ilyesmiket szeretik.


Az izgalmas sci-fi már az eggyel érettebbek figyelmét kötik le.


A méret meg nem mérvadó, mert nem az alapján fog dönteni az olvasó, de jó, ha nem egy Háború és béke. :)


Én az olyan történeteket szeretem, amik tanító jellegűek, elgondolkodtatnak vagy példát mutatnak.

2023. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam is a sci-fi a befutó, de nem szigorúan.


Utoljára Andy Weir től a Hail Mary projektet olvastam, az egyik legjobb könyv amivel valaha is találkorztam.


Más kedvencek:

Rejtő Jenő Piszkos Fred a kapitány


Dennis E Taylor Mi, Bob


James Clavell A Sógun


A trónok harcsa széria is nagyon tetszik

2023. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Harry Potter
2023. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 THX84 válasza:

Én sci-fi, és fantasy rajongó vagyok.


A Dűne világának történetei hosszú időre le tudnak kötni. Az első 11 kötet meg is van.


[link]

2023. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem észre, hogy engem a könyvekben általában inkább a karakterek ragadnak el.


Velem J.D Robb "halálos" sorozata szerette meg az olvasást. Az első könyv amit olvastam, a bevezetés után egyből egy szórakoztató párbeszéddel nyit a két főszereplő között. Ha a szereplők nem jönnek be egyből, akkor nehéz folytatni a könyvet, még ha érdekes is a sztori. Egyébként ez krimi/romantikus sorozat. Jobban vonzanak az ilyen "mindennapi", valósaghoz közeli történetek.


Egyébként fantasy/sci-fi is érdekel de nekem az kicsit sok, ezért inkább olyat olvasok amihez eleve értek. Star wars, meg trónol harcát néztem sokat, abban a témában rengeteget tudok olvasni, de a dűnét még nem mertem elkezdeni. Szóval hosszú konyvnél is az emészthetőség számít nekem

2023. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 THX84 válasza:
Nos, igen. Frank Herbert írásai nehezen emészthető, nekem is voltak olyan részek, melyeket újra kellett olvasni, meg korábbi fejezeteket elő kellett szednem, hogy az újabb fejezeteket meg értsem, magamba tudjam fogadni.
2023. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég változatos könyveket szeretek: Rejtő Jenő, Agatha Christie, Jane Austin, Lois Lowry, J.K.Rowling. Nekem a hossza nem számít bár inkább a hosszabbakat szeretem
2023. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én főleg a thrillereket szeretem, de krimit is sokat olvasok. Meg sok olyat, amit nem nagyon lehet egyik címke alá sem besorolni, simán csak regény. A romantikus regényeket nem szeretem, az nem baj, ha van benne valami szerelmi szál, de ne az legyen a fő mozgatórugó.
2023. máj. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!