Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért utálják ilyen sokan...

Miért utálják ilyen sokan Coelho-t?

Figyelt kérdés

2023. okt. 12. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert közhelyes. Mondom ezt úgy, hogy több könyvét is megvettem.
2023. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem sok különbség van egy Coelho könyv és egy random facebook vagy instagram idézet között.
2023. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert jól hangzó szövegei mögött nincs igazi tartalom. Valahol az Oravecz Nóra és a Szabó Péterrel tehető közös polcra.
2023. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert csupa közhelyen alapul az egész munkássága. Semmi mélység, csupán "jól hangzó" szövegek, amit bármelyik insta időzettől megkapsz.
2023. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit "wattpadosak" a könyvei. Több könyvet is olvastam már tőle,de nem értem a hypot
2023. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem jók a céljai, nem mond semmi újat, csak ismételget gagyi módon másokat. Akik folyamatosan osztogatják, olyan fennköltnek érzik magukat tőle, erre lett kitalálva, hogy ezek az emberek megvegyék, de az egész egy ilyen mű dolog.
ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!