Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az égi hivatalnok áldása...

Az égi hivatalnok áldása (Heaven official's blessing) novellának hogy lehet, hogy eredetileg 8 kötete van, de magyar fordításban csak 6? Ebben elvielg benne van a befejező kötet is, szóval nem értem.

Figyelt kérdés
Az oldalak száma kötetenként nagyjából ugyanannyi, tehát összevonva sem lehet. Ennyire lerövidítették, vagy mégsincs meg az összes fordítás, csak rosszul értelmeztem?

jan. 2. 22:00
 1/2 anonim válasza:
100%
Nincs 8 kötete a web novellának eredetileg ügye az író "5 könyvre" osztja fel a sorozatot. Az angol és a magyar fordítás is a kínaíról fordít ezért teljesen más ütemben haladnak (btw a magyar előbb kész lett) a magyarba több fejezet kerül nyilván kisebb betűkel ezért tűnik nagyjából ugyan annyinak, viszont az angol fordításban vannak képek illetve a végén egy kis ismertető is található.
jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így más értem, köszönöm. Kár, hogy a magyar nem képes :/ Ezt nem tudtam.
jan. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!