Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy érjem el, hogy wattpadon...

Hogy érjem el, hogy wattpadon angol könyveket is dobjon be?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék wattpadon angolul olvasni, de nem dob be az algoritmus angol könyveket. Próbáltam különböző angol kulcsszavakat be a hashtagekhez de úgy is csak magyar könyveket adott ki angol címmel/ hashtagekkel

jan. 5. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, de nekem pl. szokott. Laptopon használom.
jan. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Át kell állítani a beállításokban, hogy milyen nyelvű könyveket dobjon be az algoritmus.
jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem lehet hogy csak automatikusan magyarra fordít mindent?

Nekem az elején laptopon ez volt a probléma. Telefonon meg nem használom, mert irritál a kis képernyős olvasás.

jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd át a nyelvet angolra
jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
55%

Maga az alkalmazásban nem tudtam én se elérni,de a googlebe beírtam ,hogy Isaac Garcia wattpad (ez egy szereplő az Én és a Walter fiúk soriból,méghozzá elég helyes...)

Rá katintottam az egyik linkre ott fel dobott egy vagy két magyar sztorit,majd lejjebb görgettem és ott volt egy olyan fül,hogy nyelvek.Arra rányomtam és kiválasztottam,hogy angol és feldobott egy csomó sztorit angolul.(Az alkalmazásban maradtak úgyan úgy a magyar sztorik,de a könyvtárba megjelent az angol fanfic amit olvastam)Tehát ha angol sztorit akarsz olvasni akkor írd be a googleba,hogy xy wattpad és állíds át a nyelvet.

jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!