Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Zsolti vagy Dave? Én vagyok...

Zsolti vagy Dave? Én vagyok hulye, hogy inkább az előbbivel bírtam a Kingával való kapcsolatát :D?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint a Szent Johanna gimi-ben nem tetszett, hogy Kinga végül Dave mellett maradt. Persze nem Dave-vel, vagy a kaocsolatukkal volt/van problémám, egyszerűen Kingát én Zsolti mellett képzeltem el mindig. Ez pusztán az én véleményem, és szerintem Kinga és Zsolti inkább működtek együtt, és őket jobban is szerettem, de természetesen nem haragszok (annyira :D) a könyvre, hogy ezt hozta ki belőle. Nagyon jól megmutatja, hogy két ember, jelen esetben egy fiú és egy lány szeretik egymást, az nem egyből szerelmet jelent. Én csak azt akartam, hogy ne ebben a könyvben és ne velük történjen :D

ápr. 7. 02:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled, nekem is a Kinga-Zsolti páros tetszett jobban. Nagyon bírtam a "veszekedéseiket" :)
ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Twilight.fangirl ***** válasza:

Nekem mindkét páros a szívem csücske lett. Nagyon szerettem/szerettem Zsolti és Kinga veszekedéseit mert olyan cukik voltak együtt.

A Dave-el való kapcsolatára sem haragszom, mert szerintem Dave megérdemel(t) egy olyan lányt, mint Kinga

ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!