Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta már a Rettentő...

Valaki olvasta már a Rettentő gyönyörűség, a Fallen és A mennyország várhat c. könyveket?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róluk?....szeretnék könyvet venni és ezeket ajánlották,de nemtudom,h melyik a legjobb :/...
2012. jan. 7. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Vörös pöttyös Facebook oldalán itt: [link]

a borítókra kattintva találsz részleteket és véleményeket a könyvekből/ről. :))

2012. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)))
2012. jan. 8. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én olvastam a Fallen-t. rettentően szerettem, nagyon izgalmas és jó könyv. csak ajánlani tudom.
2012. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én a mennyország várhat c. könyvet olvastam el


és ez az egyetlen könyv ami lekötött, nem vagyok olvasós típus de ezt legszívesebben le se tettem volna. csak jót tudok mondani róla.

kár lenne nem elolvasni :)

2012. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 isabella marie swan válasza:
én olvastam a fallen-t és a további magyarul kiadott röszeit és nekem nagyon tetszik alig várom hogy megjelenjen a negyedik része a rapture magyarul
2013. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én,elkezdtem a Fallent..de nem tetszett annyira..Viszont a mennyország várhat-ot,tegnap kezdtem el,és a 11.fejezetnél tartok..(nem volt olyan sok időm..:$) Úgyhogy MINDENKÉPP a mennyország várhat (Y) <33 :)
2013. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A mennyország várhat-ot mindenféleképpen olvasd el, nagyon jó könyv három nap alatt kiolvastam, le sem lehet tenni :D
2013. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!