Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Darren...

Mi a véleményetek a Darren Shan könyvekről?

Figyelt kérdés
Sziasztok.:) Imádom a Darren Shan könyveket, és érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek róla. Ki a kedvenc szereplőtök? Melyik a kedvenc részetek? Amúgy a nagymamám fordította.:D
2012. ápr. 30. 19:38
 1/5 anonim válasza:
100%
wáóóó, komolyan?:D én nagyon szeretem őket. Mondjuk eddig csak a Vámpír könyvek sorozatot olvastam de azok a kedvenc könyveim közé tartoznak és hát kedvenc jelenete nem tudok mondani, mert már nagyon régen olvastam, de Mr. Crepsley-t mindig nagyon bírtam és Evrát is szeretem.:) na meg Darren-t is.
2012. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a könyveit.A kedvencem a Démonvilág sorozat.

Nem lehet letenni.:D

2012. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Csodálatos író. Nekem a kedvencem Grubbs Grady. Szeretem a vérfarkasokat :)
2012. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem!:)

A vámpíros sorozatban nagyon megdöbbentett a vége. Annák a résznél (valamelyik könyvben, talán 7-8-9) amikor harcolnak és leírja hogy minden jó a végén de a kövi fejezet úgy kezdődik hogy: de nem így történt.... Én ott szerintem majdnem elsírtam magam.

A vàros trilógiát nem rég fejeztem be. Az is egy jó könyv.

Démonosokba meg most kezdtem bele, remélem jó lesz :)

Igazából nem tudom hogy ezek a könyvek után mi jöhet még a démonos sorozatban x)

2012. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A Vámpírkönyvek a kedvenceim, most is elkezdtem, naponta egy könyvet kivégzek.:D

A Démonkönyveket is olvastam, ott Grubbs a kedvenc.:D

2013. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!