Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki nek van meg vagy tudja,...

Ki nek van meg vagy tudja, hogy hol keressem meg a Victor Higo Nyomorultak című könyvnek a kész olvaso naplolyat?

Figyelt kérdés
Már vagy 21 oldalt megnéztem a google ben. (Êrtelmes válaszokat várok)?

2012. aug. 1. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Értelmes válasz: azért vagy ilyen sötét, mint az éjszaka, mert nem olvasol, nem tanulsz. Majd ha képes leszel egy mondatot magyarul leírni, talán előkeresem.


Naplolyat? Még nem vágtak ki az iskolából?

2012. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kértem az èrtelmes álaszokat .... Minek irsz ha csicska vagy??? Az ekezet azert nincs mert telefonrol irok.....
2012. aug. 1. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem az ékezet a gond, de csak magad járatod le a további hasonló válaszokkal, hiszen láthatóan fogalmad sincs róla, hogyan kéne helyesen írni.

(Amúgy mi a bajod egy francia romantikus regénnyel? Szerelmes tiniregény az egész, kis harcok, világmegváltás, van abban minden az árva kislánytól a hősszerelmes forradalmárig. Olvasd csak el.)

2012. aug. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem a kérdésre válaszolsz.. Az h ramaty a helyes írásom az más... Van róla papirom is . Nem kellene okoskndni úgy h nem tudod mi van a háttérben... Ha már írsz a kérdés alá legalább a kérdésemre válaszoltál volna és nem csak az időmet húznád...
2012. aug. 2. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Van róla papírod? Nem csodálom. Ellenőrzőkönyv, tele elégtelennel? :D
2012. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Diszgráfiás vagyok ezért nem nem a helyesírás.... lehet h neked tele van 1 es el, mert gondolom egy szakmunkás képzőbe jársz! ... Azt kértem értelmes válaszokat írjanak ha nem vagy értelmes minek kell írnod? egyszerűen nem értem a csicskák gondolkodását...
2012. aug. 2. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy te diszgráfiás. Azt sem tudod, mit jelent, csak megpróbálod egy orvosi szakkifejezéssel magyarázni az ostobaságodat.


Mellesleg nem kértél értelmes válaszokat. Megkérdezted, értelmes válaszokat kérsz-e.

2012. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Feküdj le inkább mert nagyon csicska vagy... Azért van ? a végén mert máshogy nem engedi az elküldést... Ez nem ostobaság megvan róla a hivatalos papírom is h diszgráfiás vagyok attól h te nem tudod h mit takar az nem az én problémám...
2012. aug. 2. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!