Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi történik a Kardok Viharában...

Mi történik a Kardok Viharában - George R. R. Martin - valaki le tudná írni nekem?

Figyelt kérdés

Mi történik Aryával, Theonnal, Robbal, Sansával, Tyrionnal? Mármint az tudom, hogy összeházasodnak Sansa és Tyrion, de miért? Hogy hal meg Robb és Theon? Mi lett Brannnel és Rikonnal? És Joffrey? Valaki le tudná írni nekem vagy egy oldalt belinkelni, ahol fenn van a cselekmény?

Köszönöm! :)



2012. aug. 29. 14:34
1 2 3 4 5 6
 1/52 belapus ***** válasza:
Sokkal nagyobb élményt okozna,ha elolvasnád az egész regényt.
2012. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Olvasom őket, és most ugrok a második kötetbe, de beleolvastam a Kardok Viharába és nagyon nagyon érdekel, hogy mi lesz benne. Nagyon fúrja az oldalamat, hogy Sansát hogyan sikerül hozzáadni Tyrionhoz :)
2012. aug. 30. 12:33
 3/52 anonim ***** válasza:
Sansa eléggé nyámnyila, mióta meghalt az apja, azt csinálja, amit mondanak neki. Minden bosszúszomjat elnyom magában, kifelé engedelmes báránynak látszik. Úgyhogy elég simán megházasítják.
2012. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
Robb-ot a Freyek ölik meg, Theon nem hal meg csak fogságba kerül, Joffrey meghal, Bran és Rickon elmenekülnek, azt nem tudni Rickonnal mi van, de Bran a falon túlra megy. Arya meg a szabadvárosokba.
2012. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Hát mindenki meghal?

Nem is merek találgatni, ki lesz a király Joff után. :)

2012. szept. 12. 20:38
 6/52 anonim ***** válasza:
Tommen, ezáltal Cersei
2012. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
megint Cersei... bezzeg ő nem hal meg. Gondolom Tyrion-t Sansával együtt gondolom Westeros legtávolabbi csücskébe küldték - és gondolom abban is Cersei keze volt! :)
2012. szept. 16. 10:30
 8/52 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Egy ideig Királyvárban élnek. Aztán Cersei meggyanúsítja Tyriont, hogy ő ölte meg Joffot. Őrizetbe veszik. Sansa addigra megszökik, és elmegy a Völgybe a nagynénjéhez. Tyrionra pedig állati pipa vagyok, mert miután kiszabadul a börtönből megöli a saját apját. Szerettem Tyriont, de ezek után sokat kell tennie, hogy megbocsássak neki. :D
2012. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
én örültem hogy megölte az apját, szerintem megérdemelte:) de szegény Tyrionnak nincs túl jó élete azóta:D
2012. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem nagyon jó könyv .D

2012. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!