Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi történik a Kardok Viharában...

Mi történik a Kardok Viharában - George R. R. Martin - valaki le tudná írni nekem?

Figyelt kérdés

Mi történik Aryával, Theonnal, Robbal, Sansával, Tyrionnal? Mármint az tudom, hogy összeházasodnak Sansa és Tyrion, de miért? Hogy hal meg Robb és Theon? Mi lett Brannnel és Rikonnal? És Joffrey? Valaki le tudná írni nekem vagy egy oldalt belinkelni, ahol fenn van a cselekmény?

Köszönöm! :)



2012. aug. 29. 14:34
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Tyrion miért ölte meg az apját? Mondjuk ez lehetne költői kérdés is, hiszen nem voltak jó viszonyban. Elég durva, ahogy most olvasom, de az eddigi részek alapján azt kell, hogy mondjam - nem tudok kételkedni Tyrion cselekedeteinek helyességében. Mindig, mindenre megvan a maga alapos indoka. Bronnal mi van? És a Véreb hova ment, elment északra, vagy hova? Dany-vel mi történt?


Köszönöm a linket! :D

2012. okt. 2. 14:41
 12/52 anonim ***** válasza:

Tyrion azért öli meg az apját mert rájön, hogy a prosti akit régen feleségül vett igazából ne volt prosti és tényleg szerette őt, csak az apja átverte. Ja, és mert egy ágyban találja Shae-vel:D

Bronn: nem tudom te most hol tartasz, de hozzáadják azt a lányt akit kb. 50en megerőszakoltak mikor megtámadták a királyi családot, és gazdag lett.

Véreb északra ment, Arya-val lóg majd együtt egy ideig, de megsérül és Arya otthagyja. ELvileg meghal, de itt sosem lehet tudni:D

Danyvel tulajdonképpen semmi, elég unalmas lesz az ő szála, Meereen-ben van, és húzza az időt hogy elinduljon Westerosra:)

2012. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:

A Véreb tuti meghalt, mert Brienne találkozik a fickóval, aki eltemette, + a cuccait, lovát nem adta volna csak úgy oda másoknak, ha élne.


Cat meg nagyon gonosz lett, szerintem már nem véletlenül nincs "fejezete", mert az már nem ő.

Rickonról meg még nincsenek infók, de Osha biztos jó helyre vitte.

Most a Sárkányot táncát olvasom. Dany húzza, igen, de azért mert kellenek a szövetségesek és nem elég erősek a sárkányai + ott is elég ellensége van, nem biztos, hogy ki tudna vonulni Ghisből. Bár így, hogy Dorne mellé áll, lesz esélye. És amit Cersei művel, azzal nem fogja maga mellett tartani a Tyrelleket, Sansa meghódítsa a sólymot, összeszedi a maradék Stark barátokat, Tullykat és szétrúgják a Lannisterek seggét. xD

Na igazából csak Cersei érdemelné meg. (ugye jön egy királynő, aki letaszítja és igaz, Dany is királynő, de azáltal, hogy Robb kikiálltotta magát Észak királyának, akkor most Sansa lenne Észak királynője)


Szóval senki sem szívleli a Lannistereket nagyon. Viszont Myrcellát és Tomment sajnálom, ők nem tehetnek semmiről. Remélem életben maradnak.

2012. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
szerintem az a királynő aki letaszítja nem Dany, hanem Margeary! Legalábbis egyelőre ez tűnik reálisnak. Ráadásul jelenleg nem is Dany a jogos trónörökös hanem a bátyjának a fia, de nyilván itt még lesznek változások :D
2012. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
Cersei úgyis meghal majd, miután letaszították a trónról, úgyhogy igazság szerint mindegy is, hogy ki. :D Szegény végig azt hiszi, hogy a jóslat értelmében Tyrion fogja megfojtani, pedig biztos, hogy nem. :D Na, majd csodálkozik egy kicsit, amikor élete szerelme megfojtja :D
2012. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

Igen, az szerintem is Jaime lesz :D Tyrion mostanában nem fog Cersei közelébe jutni! Azt viszont remélem hogy Cat nem öli meg Jaime-t, ugye úgy lett vége az 5. kötetnek hogy jó esély van erre:D bár végülis Brienne is túlélte, Jaime meg tulajdonképpen nem árulta el Cathelint, és Brienne-t is megmentette...

bár sok reményt nem fűzök ahhoz hogy sokan túlélik a regényt:D

akik olvastátok, Jonról mit gondoltok, mi lesz vele?:)

2012. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
Cerseit Sansa fogja letaszítani. Eleve Lyanna is "megalázta" azzal, hogy Rhaeger belészeretett, Sanse pedig befejezi, amikor összegyűjti a seregeit Kisujj segítségével.
2012. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
Szerintem Jaime spontán végez magával, miután leszámol Cersei-jel, hiszen együtt jöttek a világra, és együtt fogják elhagyni... blablabla :D Amúgy én is Myrcelláért és Tommenért aggódom, azért ők nem érdemlik meg. Tommen főleg olyan kis aranyos, a negyedik részben imádtam. :D Pedig biztosan meg fognak halni. :( Jonról pedig szerintem ki fog derülni, hogy valóban Ned Stark fattya. :D Sokan beszélték róla, hogy Lyanna és Rhaegar gyereke, de GRRM azzal lepné meg a rajongókat a legjobban, hogy ha ezek után valóban Ned Stark fiává tenné.
2012. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:

Igen, az biztos h vagy Ned fia vagy Lyannáé, mert ugye hasonlít Nedre, meg ő is varg, úgyhogy biztos rokon a többi Stark gyerekkel... Én is gyanítom h végül Nedé lesz, mert már mnidenki a másik lehetőségre gondol:D

de az is lehet h egyszerűen tényleg meghalt, és akkor nincs vele gond.. amit sajnálnék, mert nagyon szeretem:D

ha viszont Ned gyerek, akkor az anyja vmi menő ember lesz, különben nem tartotta volna Ned titokban!

2012. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha Jon Benjen fia, akkor volt értelme a titkolózásnak.

De Lyanna szobrot kapott a családi kriptában, valami nagyon fontosat és bátrat kellett tennie, hogy megkapja (mert ugye nem is ő volt Deres örököse).

2012. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!