Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jó könyvsorozat a...

Szerintetek jó könyvsorozat a Halhatatlanok?

Figyelt kérdés
mert nagyon megtetszett a leírás alapján, de nem tudom hogy érdemes e elolvasni...:))
2012. szept. 11. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ige, :) nekem nagyon tetszett :) érdemes elolvasni.
2012. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az összes rész, melyik a kedvenced? nagyon kötődnek egymáshoz? :)
2012. szept. 11. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, kötődnek egymáshoz, rendes sorozat, nem tudom melyik a kedvencem az összes nagyon jó, mondjuk a legújabb részt még nem olvastam.
2012. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem annyira eddig nem jöttek be. :S Most tartok a 3.kötet végénél,(és utána egyből folytatom a 4.-el)de eddig annyira nem győzőtt meg.Az első az nekem "siralmas" volt(na jó,annyira azért nem volt rossz)a második "nem is rossz",ez a harmadik pedig az "elmegy és a jó"között inog. De érdemes elolvasni.Nem vesztesz vele semmit.Egy próbát megér.Viszont nekem nem lett a kedvenc könyvem,de azért el-el olvasgatni ellehet :P
2012. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!