Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hallottam olyat hogy álitólag...

Hallottam olyat hogy álitólag (bocsi nincs hosszú i-betűm) a Szent Johanna gimiből fognak csinálni film sorozatot?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is hallottam hogy fognak ha a rajongok is akarják. Meg gondolom ha lesz rá pénz.
2012. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy ilyennek elég komoly nézettsége lesz, figyelembe véve a könyvek sikerét, meglepett volna, ha nem harap rá egy filmgyártó cég. Ti kiket választanátok szereplőknek? :)
2012. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hmm.. nem tudom én ezt a rendezőre biznám ;)
2012. nov. 19. 17:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Én volta a Szjg II. találkozóján és ott Laura azt mondtqa hogy már több felkérése volt ez ügybe és mindet vissza utasította.
2012. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
ez igazából egyenlőre csak pletyka...nagyon sokan megkeresték már Laurát hogy csinálnának belőle...de gondolj bele Laura szemszögéből...Ezt a könyvet csak elrontanák mert teljesen máshogy forgatnék le mnint ahogy a rajongók gondolják...Érted mire gondolok? meg alapból magyarokra bízni egy ilyet..hááát....nem igazán...gondoljatok bele milyen lenne ez magyar filmként..hát borzasztó...inkább akkor külföldi stáb csinálja....ez Laura szemszöge is
2012. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz mondjuk ki kellene adni a könyveket külföldön. Ami az írót illeti, mindenképpen jó reklám lenne neki és alapvetően lehet beleszólása a filmkészítésbe, ha úgy írják a szerződést.
2012. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de ilyen szerződést egy filmkészítő sem köt...
2012. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
abból a szemszögből igazatok van hogy a magyar rendezőkre tényleg nem lehetne ezt bizni mert tényleg elrontanák... de azért reménykedem hogy esetleg... :D felfedezi a könyvet egy külföldi rendező... :)
2012. nov. 22. 15:46
 9/10 anonim ***** válasza:
valószínű...most gondold el télleg milyen lenne ez magyar filmként...magyar színészekkel...szerintem mindeki élete legrosszabb film élménye lenne
2012. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nehéz lenne egy naplót filmként vetíteni, biztos csinálnának valamit a szereplőkkel, itt van pl.: Egy ropi naplója, mit csináltak belőle, valami barátos, tanulságos nyálas történetet


naplóként én biztos unnám a filmet, a filmekben általában egymást követik az események, nem lenne jó, ha a felkeléssel, elalvással megszakítanák a történéseket

2012. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!