Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legkegyetlenebb...

Melyik a legkegyetlenebb könyvbeli szereplő szerintetek? És melyik könyvből?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 21:33
 1/5 Keselyüstök ***** válasza:
Darken Rahl - Terry Goodkind: Az igazság kardja
2012. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Herbert Sobel százados, Stephen E. Ambrose - Az elit alakulat


Mondjuk Sobel százados inkább csak seg.gfej volt. De az összes katona utálta őt a hozzáállása és a módszerei miatt.

2012. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Asineth (Orson Scott Card - A kegyelem ára)


Ha elmondanám, miért és mi mindenben kegyetlen, az durva spoiler lenne, de... hát igen.

És ami a legfélelmetesebb benne: a viselkedése az első pillanattól az utolsóig tökéletesen logikus és érthető.

2012. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiriyama a BR-ból.
2012. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Cersei Lannister, Ramsay Bolton - A tűz és a jég dala ciklusból. Szerintem ők ketten.

Cersei Lannister, mert átmegy bárkin és bármin, hogy elérje azt, ami neki jó. Cselszövő, hazudó, és kárörvendő... de annyira emberi a jelleme, annyira valóságos, és életrevaló, hogy a kedvencem. Nem tudom, miért van ez így, de így van. Megvethettek, de én imádom az efféle karaktereket, akik nem hagyják magukat, tűzön-vízen keresztül viszik az akaratukat, és a legreménytelenebb helyzetben is feltalálják magukat. Akik számítók és számolnak mindenféle eshetőséggel... Cersei Lannister pont ilyen.

És Ramsay Bolton? Ő szimplán kegyetlen, alattomos, igazságtalan és szadista, de érte nem vagyok oda! :)) Ő a természetéből fakandóan ilyen, és őt gyűlölöm. Kegyetlen és kegyetlen karakter között is van különbség, de nálam ők viszik a pálmát.

2012. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!