Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » One direction fanok! Olvasnáto...

One direction fanok! Olvasnátok olyan történetet, ami kicsit melankolikusabb, szomorúbb? Mit szóltok ehhez? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

[link]

Igazából még kezdő vagyok.Jöhetnek a kemény kritikák is,bármi,amiből tanulhatok.



2013. febr. 18. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

hát nem vagyok 1D fan , de azért elolvastam . érdekes volt . nem tudom hány éves vagy , nem tudom , hogy szoktál- e írogatni , és ha igen mennyit , de elég jól írsz .

nagyon nagy helyesírási bakit nem láttam ( nem tudom volt-e ilyen , rossz a helyesírásom ) , de a helyesírásra mindig figyelj . volt az elején egy fura mondat , ami kicsit magyartalanak hatott ( számomra) , de jónak és érdekesnek igérkezik ez a story .

bár egy nagyon nehéz témákba nyúltál bele . ezekkel a témákkal nagyot lehet bukni , ha nem tudod elég érzelmesen , valosághűen leírni. ami mg számomra fura volt ez a zayn , honey szerelmi szál . szerintem nem szeretsz bele abba a lányba akivel felnöttél , sőt . én az ő kapcsolatukat inkább hug-báty kapcsolatra vinném ki , de te tudod.

ja és még valami ez a honey becenév aranyos , de manapság szinte mindenki ( fanfic írók) ilyen giccs neveket ad a karaktereinek. (bár itt nem hat eröltetetten) - csak megjegyeztem.

lehet , hogy egy béta is jó lenne , ő segítene neked a fejezetek "rendezésében".

én olvasnám , bár nem vagyok 1D fan - a kérdésre a válasz.

2013. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jamesandjames ***** válasza:

Sablon, és túl mesei.

Szerintem, ha te is 1D-s fanficet akarsz írni akkor az egész történet a sűlyesztőbe való.

Fogalmazással nem lenne nagy baj, gyakorlással biztos jobb lenne, de az alapsztori?!

Most komolyan a mostoha tesójába szerelmes? Borzasztó.

Más nagyon nincs mit mondjak, annyira sem kötött le, hogy valami normális véleményt írjak. És ilyen "melankolikusabb, szomorúbb" történetből is már egy TUCAT van. Ha igazán szeretsz írni mellőzd a 1D-t és próbálj valami egyedit írni, kitalálni.

2013. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a (viszonylag hosszú) válaszokat.


1.válaszoló:Mindenképp átfogom nézni azt a magyartalan mondatot.Nem igazán szerelemnek mondanám,ami köztük van..Zayn ilyen tekintetben elég "undorító",hiszen ő nagyon szereti Honeyt,de nem szerelemmel,hanem tényleg úgy,ahogy egy rokont szokás,de a szexuálisan is vonzódik hozzá.Ez igazából nem normális dolog,Honey is tudja,és visszataszítónak találja.Én is tudom,és nem is akarom ezt egy egészséges kapcsolatnak beállítani.Bétán én is gondolkoztam,de nem tudom,hogy honnan is lehetne szerezni egyet.Teljesen más nevet akartam adni a női főszereplőnek,de Honey tényleg ilyen "Édes" lány,Zayn "Édese".


2.válaszoló:Sajnálom,hogyha nem kötött le.De hát kellenek a negatív kritikák is :) Az irodalomórára írt fogalmazásokon kívül még nem írtam,ez lenne az első próbálkozásom.Eszem ágában sem volt fanfictiont írni( meg úgy semmit sem),főleg nem erről a fiúcsapatról.Csak unatkoztam,és elolvastam néhány ilyen történetet.Majd a fejemben összeraktam egy sajátot,és leakartam írni,hogy összeszedjem a gondolataimat (egy idő után már nem nagyon tudtam nyomon követni a fejemben a történéseket,ez néha előfordul velem,ilyenkor leírom a dolgokat),és úgy voltam vele,hogy akkor már publikálom is.

2013. febr. 19. 20:16
 4/5 AliceSwan ***** válasza:

Szióka, én fan vagyok, de ez igazán mellékes ilyen esetben. :D Szóval ügyesen fogalmazol és érdekes alaptörténet. nekem tetszik.

puszi, Alice (ha érdekel, van egy 1D-s storym AbbySilver név alatt a neonon. Zene, szerelem, színpad címmel.)

2013. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem muszáj minden probálkozást felnyomni a netre
2013. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!