Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melegekről szóló könyvekre,...

Melegekről szóló könyvekre, miniregényekre lenne kereset?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek szenzációs írásai vannak, de a témája miatt még nem ment el sehova, ahol kezdhetnének vele valamit. Engem nagyon megfogtak a történetek, mint hetero nőt, de vajon mennyire lennének elutasítóak esetleg egy kiadónál?

Előre is köszönöm a normális és segítőkész válaszokat. :)



2013. márc. 18. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon érdekelne, és az ismeretségi körömből is jópár embert.

Azért manapság már nem olyan elutasítóak ilyen téren szerencsére. Mondjuk magyar szerzőtől nem sok ilyen könyvet láttam, de jó lenne.

2013. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ő is eddig csak hobbiból írt, én gondoltam arra, hogy kezdenie kéne az írásokkal valamit. :) Köszi, ment a zöld!
2013. márc. 18. 10:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az internetes írós oldalakon a fiatalok körében nagy igény van a melegekről szóló (úgynevezett "slash") történetekre. Én is írtam már pár rövidebb történetet melegekről és heterókról is - a slash sztorikat látványosan többen olvassák tőlem... Szóval szerintem a slasherek kiadva is szívesen megvennék.


Mindenesetre ha én befejeznék egy ilyen regényt, biztos megpróbálnám kiadatni.

2013. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

(első vagyok)

Ha tényleg nagyon jók az írásai, akkor a téma ne tartsa vissza. Amúgy szerintem is érdemesebb lenne először föltenni különböző oldalakra.

2013. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Engem biztosan érdekelne,meg szerintem sok embert.Ha jó az irasai,akkor meg kell próbálni:) Sok szerencsét hozzá:)25F
2013. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én szívesen olvasnék egy homoszexualitásról szóló regényt, mert ez egy igen kényes téma, és nagyon kevés könyvben említik meg az ilyesmit, max. mellékszereplőkként jelennek meg ilyenek. Szerintem próbálja meg kiadatni, és majd kiderül, hogy mire megy vele. Egy próbát megér :)
2013. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, biztosan nagyon örül majd, ha elmondom neki, hogy mások szerint is jó ötlet kezdeni velük valamit. :)
2013. márc. 18. 15:33
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, szerintem érdekes téma. Olvastam már melg témájú könyvet, szerintem semmi rossz nincs benne.
2013. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Mirk ***** válasza:
100%

Richard Morgan: The Steel Remains


Meleg főhős, 100%-ig részletes szexjelenetek, mégis kiadták és veszik.

2013. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, Magyarországon bevállalja-e bármelyik kiadó, külföldön van rá igény... az előző válaszoló ellentétben én nem egy, hanem több száz címet tudnék sorolni, azok közül, amiket olvastam
2013. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!