Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melegekről szóló könyvekre,...

Melegekről szóló könyvekre, miniregényekre lenne kereset?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek szenzációs írásai vannak, de a témája miatt még nem ment el sehova, ahol kezdhetnének vele valamit. Engem nagyon megfogtak a történetek, mint hetero nőt, de vajon mennyire lennének elutasítóak esetleg egy kiadónál?

Előre is köszönöm a normális és segítőkész válaszokat. :)



2013. márc. 18. 09:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#10

Írnál párat?

2013. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

innen szoktam válogatni:

[link]

torrenten nagyon sok van fent, de amazonon és a [link] -on vannak ingyenesek is ill nem sok pénzért

2013. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Wow ez nagyon jó oldal. Én még sosem töltöttem le ilyen helyről könyveket. Hogy megy ez? Mintha rendes könyvet rendelnék, csak a végén engedi letölteni vagy hogy?
2013. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 MrPifta ***** válasza:
épp egy meleg témájú könyvet olvasok, jöhet a következő!
2013. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés nyereséggel megoldható. Mármint a nyereség valszeg sok lenne csak a kiadó zsebre tenné a 90%-át. Szerintem ne tegye oldalakra, mert simán lenyúlják, és meggazdagodnak rajta :)
2013. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem letöltődik oldal, amit linkeltem, ott reviewkat olvashatsz. Amazon on és az allromanceebooks-on vannak ingyenes könyvek. T@rrenten mm books keresőszóval lehet találni könyveket.


Amúgy, ha angol, spanyol stb nyelven ír valakinek, akkor ott az Amazon self -publishing szolgáltatása.

2013. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!