Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi! Szerintete...

Szent Johanna Gimi! Szerintetek Cortez és Reni összeillenek?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom, nekem kicsit furák....így együtt.
2013. márc. 31. 15:18
1 2
 1/15 SZJGRR ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon cukik.
2013. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bogcsika22 ***** válasza:
100%
szerintem is aranyosak
2013. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Igazából két tök más személyiség..dehát az ellentétek vonzzák egymást.:))

Amúgy nagyon aranyosak együtt.

Kinga véleménye:"Renáta! A világ egyik, ha nem a legnyálasabb kapcsolatában élsz!..." :DD

2013. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Az ellentétek vonzzák egymást... Hülyeség! Bizonyított tény, hogy egy párkapcsolat két ennyire különböző ember között nem fog működni hosszútávon. Igen, tudom, hogy ez egy regény, de akkor is...

Nem illenek össze. Reni inkább Arnolddal passzolna össze, Cortez meg nem is tudom igazán, hogy kivel. De nekem is fura.

2013. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Emi13 válasza:
92%
Szerintem is tök cukik meg ők valahogy kiegészítik egymást :D
2013. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bianka<33 ***** válasza:
79%
Lehet nem illenek össze de ha figyeltetek volna már kilencedikben egymásba szeretnek, pedig akkor nem is ismerték egymást annyira... szvl ezen nem múlik
2013. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Mert ez egy könyv. De itt az volt a kérdés, hogy összeillenek-e. Ergo a könyv cselekménye a realitásba ültetve működik-e szerinted.

Nem.

Ez volt az én válaszom, és eléggé lepontoztatok, pedig csak véleményt nyilvánítottam.

2013. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez a valóságban szerintem nem jött volna össze...De am. arik, látszik h Cortez figyel Renire és más énje is van nem csak az "ultramenőéslazafiúagimiben" szóval szentem tökre illenk, meg Reni is vicces azért és oan rendik egymással :)
2013. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
78%
nem cortez tartja magát "ultramenőnek"! Egyszerűen csak a kinézete miatt felfigyeltek rá,ezért népszerű. Erről ő nem tehet. Másik meg, akik igazán ismerik,tudják,hogy milyen. Mármint a könyvben( most eléggé úgy beszéltem, mintha létezne..) :D:D
2013. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szeeeegény Cortez, mindenki szereti, de ő nem tehet róla. Oda ne menjek, de sajnálom. :D

Amúgy meg én nem bírnék egy olyan sráccal együtt lenni, aki Cortezhez hasonlóan... Nos... Hülye. Valljuk be, aki egy fogalmazást nem bír megírni, ráadásul irodalomból korrepetálni kell, az nem öntörvényű, vagy menő, hanem egy műveletlen idióta. Aki mellett lehet csöndben ücsörögni, de úgy ennyi.

2013. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!