Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi olyan jó a Szent Johanna...

Mi olyan jó a Szent Johanna gimiben?

Figyelt kérdés

Sosem értettem,hogy mitől ilyen nagy divat.Én már beleolvastam,de nagyon unalmas.Én ezt egy kicsit (jó,nem kicsit :D ) sznobságnak tartom.De ez az én véleményem.

Szóval,mi olyan jó benne?


2013. ápr. 24. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Meddig olvastad el?

A lányok nagy részének szerintem azért tetszik, mert a mostani életet mutatja be. A mai világról szól a Facebook-ról, a Twitter-ről és egy csomó tini problémáról és megoldásról. Én nagyon imádom, de az osztálytársaim közül is olyanok is a kezükbe vették akiről eddig nem is tudtam, hogy egyáltalán tud olvasni :D Én nagyon szeretem szerintem ez az egyik legeslegeslegjobb könyv amit valaha magyar író írt :)

2013. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. A 3. mondat nagyon értelmes lett
2013. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Az előző válaszolónak igazat adok abban, hogy azért ilyen népszerű, mert a mai átlag tini lányok életét mutatja be. Semmi erőfeszítést nem kell tenniük annak érdekében, hogy el tudják képzelni a karaktereket, az eseményeket, mert azok az ő mindennapjaikban is jelen vannak. Egyszerű nyelvezete miatt az elolvasása a nehezebben olvasók számára sem jelent kihívást. Egy szó, mint száz: könnyen olvasható, könnyen érthető, könnyen emészthető.

Olyan, mint a gyorséttermi kaja. Pont olyan.

2013. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert sablonos és egyszerű. Nem kell hozzá nagyon megerőltetni az agyadat(manapság ez nem is nagy divat),úgyhogy viszik,mint a cukrot. Vagy ahogy előttem fogalmaztak,a gyorskajákat.
2013. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 rajcziz ***** válasza:
54%

Mi jó benne? Nos, hogy olyanokat nyert meg rövid időre az olvasásnak, akik egyébként az életükben nem vettek volna könyvet a kezükbe.

Miért szeretik annyian a tinédzserek közül? Mert pont olyan világot mutat be, amilyet szeretnének - nem a valóságot. Attól azért nagyon messze áll.


Ui.:Messze van ez a sznobságtól. Nézz utána azért a szavak jelentésének.

2013. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Semmi.
2013. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ugyan én már nem vagyok iskolás de engemet is meg fogott a könyv alig tudtam letenni már alig várom a folytatást
2013. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látszik a könyv és olvasóinak színvonala az írásodon,kedves utolsó. "Engemet"...
2013. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó benne, hogy nincs benne semmi extrém, csak a mai 9, 10, 11, 12. osztályt mutatja be napló formájában.
2013. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!