Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok...

Milyen könyveket ajánlanátok egy 13 éves lánynak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, 13 éves leszek alig pár hónap múlva, de egyszerűen kifogytam a könyvekből, amelyeket elolvashatnék. Milyen könyveket olvashatnék?

Szerintem (de ezt sokan mondják viselkedésem és felfogásom miatt) érettebb vagyok az átlagnál, bár nem tudom, mennyire. Kb. 15 éves korig minden könyv tetszett, amit eddig olvastam. A komolyabb könyvek is lekötnek, például az Örökség-tetralógiát végigolvastam. Tetszenek a kicsit fiúsabb könyvek is harcias természetemből adódva (mint az előbb említett Örökség, a vadonjáró tanítványa, stb... tehát főleg az ilyen témájú könyveket szeretem)

Lenne még néhány kérdésem.

1. Az imádott Jenna Foxot régóta méregetem, bele is olvastam és tetszett, de mi a véleményetek róla rám tekintve?

2. Ugyanez van a Prófécia és annak 2. részével, A kapu őrzőjével.

Az SZJG-t ne ajánljátok, már kiolvastam mindegyik részét és besoroltam a közepes kategóriába. Nem tudom, engem az ilyenek nem nagyon fognak meg...

Tehát, előre is köszönök mindent! (:



2013. júl. 1. 17:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%

"érettebb vagyok az átlagnál, bár nem tudom, mennyire."

Hát, nem kicsit! :D

2013. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Jó látni, hogy vannak még ilyen fiatalok is!:) Amúgy olvasd az Éhezők Viadalát, nekem az tetszett nagyon!
2013. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, már túl vagyok mind a három részén... egyéb? (:
2013. júl. 1. 19:17
 4/27 anonim ***** válasza:
Akkor Trónok Harca. Igaz 18-as könyv, de úgy látom, te elég érett lennél hozzá. :)
2013. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én "imádtam" Az imádott Jenna Fox-t :D

Pont annyi idősen olvastam mint te, kicsit psziós, de nekem nagyon teszett, ajánlom!

2013. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm! :)
2013. júl. 1. 21:40
 7/27 E2000B ***** válasza:

Benina-Farkasok nemzetsége:Megsebzett szabadság

Amúgy ennek a könyvnek előre láthatólag lesz még négy része.

2013. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

A Próféciát én olvastam, a második részét még nem, de az első tetszett, mondjuk nagyon elgondolkodtató, és én egy-két éve olvastam, akkor elég nehezen ártettem, de ezzel szerintem nem lesz gondod.

Ha tetszett a vadonjáró tanítványa (én is imádom :D), akkor tudom ajánlani a Grimpow-t.

Harry Potter, Percy Jackson megvolt már?

2013. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
a hp és a villámtolvaj igen, de a másik az nem! :) mindenképpen elolvasom! :)
2013. júl. 3. 08:01
 10/27 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, eszembe jutott még két könyvsorozat:

Narnia és 39 kulcs sorozat

2013. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!