Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A tesóm meg mutadta a régényét...

A tesóm meg mutadta a régényét de nekem nem teccik ő meg nagyot kébzeli magáról. (? )

Figyelt kérdés

nem tudom hogyan mondjam meg ő azt kébzeli olyan jó.nagyon sokat olvas a tesóm má kiolvasodt ebbe az évbe 12 könyvet.De nekem akkor sem tetszik az írása.ja és leírom az alap történet hogy nektek tetszik-e:Virág a szüleivel él és a 223 éves bátyával Budapesten.Egy szép derűfényes délutánon elütik Virág testvérét.Virág szenttanúja volt az eseménynek.Ádám belehal a balesetbe.a rendőrség nyomozni kezd az ügy után.Virágnak az élete is megváltozok a tesója halála után.Virág külnöseket álmodik egy emberről.Az ember kopasz bajúszos izmos testalkató.Az elő álmába látja a embert egy jégkék kocsiba pont olyanba amivel elütödték a bátyját.utána lássa a kocsit egy rajzon a suliba.A suliba haza jövetelt lássa az embert a kocsiba.Amikor Virág kiakarja jelenteni mit jelenthetnek a jelek rá jön hogy az a kocsi volt amivel elütödték Ádámot.Virág nyomozásba fog hogy megtalálja az embert a kocsival együtt,miként a rendőrség semmire se bukkan virág számtalan nyomott talál.Virág úgy érzi a rendőrséget nem értesíti.Virág félelembe fog élni a nyomozása alatt.

ez az alap történet amit a tesóm írt.és a tesóm 10/L meg amúgy fiatalnak tartam.tudom nagyon sokat olvas az első két története óta sokat fejlődött.A helyesírásával semmi bajom csak szerintem nem jó történet.Nektek hogy tetszik? 16/l



2013. júl. 5. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, velem fordított eset történt. Valaki ugyanígy írt és amikor próbáltam jelezni hasonló módon, akkor ő kikérte magának hogy ő határon túli, és már-már örüljek hogy ennyire megtanult magyarul írni.

Ha ez sértett, tényleg bocsánat. De inkább azt pontozd hogy mennyire hasznos a kérdésre a válasz, nem az hogy neked személy szerint mennyire tetszik.

2013. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 rajcziz ***** válasza:
100%
Nem tisztem pontozni egy válasz hasznosságát, éppen ezért nem is szokásom. És nem is sértett a megjegyzésed (legalábbis a szó szoros értelmében), csupán fennakadtam rajta. Nem nagyon szívlelem, ha általánosítanak.
2013. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

első válaszoló: képzeld, hogy Magyarországon is vannak olyanok, akik ilyen hibákat ejtenek.


Nem kell már arra gondolni, hogy a kérdező határon túli.

A határon túliak is képzeld, tudnak helyesen írni.


Bocs, engem ez nagyon zavart

2013. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ember, hagyjad, hadd írjon, legalább értelmes dologgal foglalja el magát. És ha nem lesz jó, akkor mi van? Ugyan már!

Inkább foglalkozz magaddal, iszonyat az írásod. Remélem, te nem akarsz regényt írni.

2013. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
most kire célzol?
2013. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez a sztori (mármint maga az összegzés helyesírása) tele van hibákkal, nem is fogok bele a kielemezésükbe. A történet végülis jó, tehetséggel jó regényt lehet belőle kerekíteni. Ha csak tíz éves, még sokat fog fejlődni, változni az írása, gondolkodása. Ha hobbi szinten csinálja, akkor nincs vele semmi baj. De ugye ilyen fiatalon milyen szinten csinálná?? Nem zavar vele senkit. Ha tényleg nem ír jól, akkor majd rájön. Lehet hogy nehezebben, mint például egy visszutasítás. Ha jól ír, akkor csak sikeres lehet egy kis menedzsmenttel.
2013. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ez egy pocsék történet valami jobb hallt találj mint hogy elütötte az autó az olyan unalamas halál.
2013. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!