Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimi könyvsoro...

A Szent Johanna gimi könyvsorozat hány éveseknek való? 20 évesen már öreg vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 09:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Persze hogy öreg vagy az írónő is 14-17 éveseknek ajánlotta
2013. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Elolvashatod, vannak 20-on évesek akik szeretik, vannak 10-en évesek akik ki nem állhatják. Egyébként Leiner tényleg 14-17 éveseknek ajánlotta, de igazándiból szerintem a 11-14 éveseknél üt nagyot. Nyugodtan kezdj bele, nekem nem jött be, a gimit és a kamaszok életét eléggé idealizálva mutatja be, de ha szereted az ilyesmit, akkor nyugodtan olvasd el, ne tartson vissza, hogy egyesek azt mondják, hogy öreg vagy hozzá, de szerintem kérd költsön vagy vedd ki a könyvtárból, nem éri meg rá költeni.
2013. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekhez a könyvekhez senki nem öreg.Anyukám is elolvasta pedig már több mint húsz...
2013. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én 27 évesen olvastam:) s szeretem..szóval nyugodtan olvasd!:)
2013. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Amolyan egyszer olvasható, tiniknek íródott, de szobád kellemes magányában nyugodtan olvashatod! ;)

Végül is szórakoztató, de nagyon egyszerű, sablonos, átlagos.

2013. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam, szerintem nem vagy hozzá öreg.
2013. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az vagy, de nem olyan értelemben, mint ahogy te gondolod :) Nem hátrány, hogy "öreg" vagy hozzá, csak pusztán másként fogod értelmezni a könyvet, mint a 12-13 évesek, mert már több mindent láttál és megéltél. Sok felnőtt, édesanya olvassa. Én is 20 vagyok, nemrég kezdtem el olvasni, most a 7. kötet végén járok, nekem nagyon tetszik, de úgy érzem, nekem nem jelent annyit, mint sokaknak. Talán azért, mert nem az én korosztályom a célközönség :)
2013. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy öreg hozzá. A barátnőm anyukája is elolvasta és tetszett neki. Tanulságos és jópofa történet,ha ahhoz van kedved,akkor olvasd csak el az SzJG-t.:)
2013. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

én már láttam metrón olyan 60-70 év körüli csajt aki az első kötetet olvasta

szóval sztem 20 évesen simán elkezdheted

2013. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj bele, és, ha tetszik, akkor olvasd el a többit is, ha meg nem tetszik, akkor hagyd abba (mint Reni az Esőistent.:D). Egyénként én 14 éves (lány) vagyok, és persze nagyon szeretem. Elkezdtem másodjára is olvasni, pedig hát khmm...én nem vagyok az az olvasós típus. De ezek után fogok olvasni, mert megszerettem az olvasást.

Amúgy utolsó válaszoló: "60-70 év körüli csaj"? :DD

2013. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!