Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogy szeretitek olvasni a...

Ti hogy szeretitek olvasni a könyveket pdf-ben vagy könyvként, úgy értem, hogy elmész a könyvtárba/könyvesboltba és kiveszed) megveszed?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább meg szoktam venni, megrendelem online. Olvastam már gépen olyat, amit nem tudtam megrendelni, de sokkal hangulatosabb nyomtatva.
2013. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igazából nekem teljesen mindegy. Nekem az olvasási élményből cseppet sem vesz el az e-book. Imádom az olvasómat, sokkal kényelmesebb fogni, mint egy könyvet, mert sokkal könnyebb, ezért ha fekve akarok olvasni, nem fárad el a kezem.

Viszont az e-book nem pótolja azt az érzést, hogy birtoklom a könyvet, hogy ott van a szobám falán a polcon. Nem is az a jó nekem egy könyvben, hogy olvashatom (mert hát az e-book olvasót sokkal jobb olvasni), hanem, hogy az enyém, és nálam van. Ezért nem is igazán szeretek könyvtári könyveket olvasni, mert kényelmetlenek is, ráadásul vissza is kell őket vinni.

Kivételt képez a szak- és szépirodalom. Nem lennék képes, teszem azt, Jane Austent, kötelezőket, vagy mondjuk valami ezoterikus szakirodalmat, olvasni egy e-book olvasón, de nem is vágyom annyira rá, hogy a polcomon akarjam tudni, ezért az ilyen könyveket inkább kikölcsönzöm.

2013. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Könyvolvasón jobb szeretnék, ha tudnék, de ha ez nem lehetséges, könyvtárból kiveszem. Ami egyszerűbb. Monitoron pdf-ben viszont utálok olvasni, tönkretette már a szememet.
2013. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Könyvként. Pdf olvasástól kiég a szemem, bár olvastam már el így 2-3 könyvet, amit nem találtam a könyvtárban.
2013. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a „rendes” könyveket részesítem előnyben, sokat járok könyvtárba, kölcsön is szoktam kapni néhány kötetet és meg is veszek párat, amit feltehetek a könyvespolcomra. Pdf-ben, laptopon csak egyszer olvastam és az a könyv pont nem tetszett, így erről kevés tapasztalatom van, de örülök, amikor kikapcsolom a gépet és elmerülök egy könyvben, ezt az élményt nem helyettesítheti a gépen olvasás. E-book olvasóm sajnos nincs.
2013. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem viszont elvesz az olvasás élményéből az -könyv :( Nincs olvasom, telefonon szoktam olvasni, azon le lehet vnni a fényerőt. Persze, egy izgalmas könyv telefonon olvasva is izgalmas könyv lesz, de én utána nem gondolok olyan szívesen vissza rá.
2013. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Könyvként szeretem olvasni a könyveket :) :)
2013. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2013. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Telefonon olvasok. Mindig kéznél van, nem kell külön cipelni a könyvet. Ha van pár percem előkapom, és már olvashatok is.
2013. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mindenképp akkor, ha az enyém a könyv :D
2013. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!