Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok Harca! Catelyn Stark...

Trónok Harca! Catelyn Stark szerepel a 4. illetve az 5. könyvben is?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a 3. könyvet. Kíváncsi vagyok rá h szerepel-e a 4-5 könyvben vagy majd csak az utolsó két könyvben fog szerepelni? Illetve ha szerepel akkor mi történik azokban a fejezetekben?

2013. aug. 12. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerepel. Sorban vadássza le a Vörös Nászért felelős személyeket, a 4.-ben Brienne-t és Podricot is felakasztotta, mivel úgy gondolja, Brienne nem tartotta meg az esküjét, és szövetkezett a Lannisterekkel. Azonban az utolsó pillanatban Brienne mond valamit, ami miatt meghagyja az életét. Az 5. Könyvbem Catelyn tőrbe akarja csalni Jaime-t, a szálnak úgy van vége, hohy Brienne-l találkozik Jaime, és kéri őt, hogy menjen vele, de egyedül.
2013. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem Brienne Stannis nevét sikoltotta, ugyanis Cat fogadalmat tett neki, hogy nem fogja vissaztartani a bosszújától.
2013. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
2. válaszoló: ez hülyeség :D
2013. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?
2013. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert ehhez semmi köze Stannisnak. Stannis csak az ál-Aryát akarja kiszabadítani, de erről Brienne tuti nem tud, mivel ki volt ütve, aztán a Lobogó nélküli testvériségnél volt. Sztem inkább azt mondhatta,h "Aryát" visszavitték Deresbe, mivel erről tudhat.
2013. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Az meg,h megboszulja Renlyt nem vonatkozik Stannisre, mviel nem ő ölte meg, hanem a tudta nélkül tette Melisandre.
2013. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tudta nélkül? Igenis tudott róla, ahogy elintézte a másik három királyt is.

Brienne meg meg akarja ölni:


"És azt hiszem, ha eljön az idő, nem akarsz majd visszatartani. Ígérd meg nekem! Hogy nem tartasz vissza Stannistől."

Catelyn még mindig hallotta, ahogy Stannis azt mondja, a fia napja is elérkezik majd. A szavak jeges leheletként érintették a tarkóját,

"Ha eljön az idő, nem foglak visszatartani."


Tehát már jóval a varázslat előtt megfenyegette Catet is a Királyok csatájában, így tudhatta, hogy Stannis és Mel kavartak.

2013. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Csak sejthette,h az ő kezük van benne. Másra amúgy se nagyon gyanakodhattak, plusz az,h az árny Stannisre hasonlított, de ettől maga Stannis nem tudott erről, ő is csodálkozott,h h halt meg Renly.
2013. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!