Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti szeretitek Siriust?

Ti szeretitek Siriust?

Figyelt kérdés

(Ötödik elején tartok)

Mikor belépett először ő is az anyja házába, akkor öt percig tök boldogan sikítoztam, hogy ÁÁÁ, SIRIUS! DE JÓ, ŐT SZERETJÜK! ÁÁÁÁ SIRIUS, SIRIUUUUS!!

(:D)De én szerintem tud bunkó lenni. Sokszor. Igazából szinte mindig. Lehet, ez ellenetekre lesz, de én így látom.

Ti szeretitek őt?



2013. aug. 28. 20:24
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Én szeretem. Aranyos:)
2013. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
egyik kedvenc karakterem
2013. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Inkább kedvelem. Azt nem értetettem soha, mi ez a nagy imádat körülötte, talán nem szerepelt eleget, hogy igazán a szívemhez nőjön.


Viszont nagyon !!!! SPOILER !!!!! sajnáltam őt, főleg Harry miatt, amikor meghalt. :( Végre talált csórikám valakit, aki a családjához tartozik, erre... SPOILER VÉGE.

2013. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Keselyüstök ***** válasza:
Hát azt nem mondom, hogy megőrülök, ha esetleg feltűnik valahol, de egyébként igen, személy szerint kedvelem őt.:)
2013. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Én is szeretem, bár igazából megmagyarázhatatlan, miért. Először meg akarja ölni Harryt, aztán azt mondja, költözzön hozzá. De ettől függetlenül nekem is az egyik kedvencem :)

Csak elég... szigorú tud néha lenni.

2013. aug. 29. 07:25
 6/24 anonim ***** válasza:
egyik kedvencem:)
2013. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

13 éves voltam, amikor elkezdtem olvasni a HP-t, most 27 vagyok, szóval a Sirius iránti "érzelmeim" (na ez azért túlzás) változnak.

Annak idején az egyik kedvencem volt, bírtam a talpraesettségét, és azt, hogy egy igazi "kemény fickó". Mai fejjel is azt mondom, hogy kiemelkedően az egyik legjobban megformált karakter az egész regényciklusban, bár ez nem feltétlenül Rowling érdeme, mert Sirius közel sem eredeti figura, sőt. Ezer könyvet és filmet mondhatnék, amelyben szerepel hasonló. Tarantino filmjeiből például kapásból ki tudnék emelni legalább 5-öt, akit simán behelyettesíthetnénk Siriussal, mert ugyanaz a karakter.

Igen, tényleg tud bunkó lenni, ez hozzátartozik a kemény fickók image-éhez.

2013. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nekem is az egyik kedvencem:)
2013. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
2 Siriust ismerek, az egyiket a YouTube-ról (Pingvinharcos), a másikat pedig a Potter-ből. Nekem mindkettő szimpi, de melyiket kérdezted?
2013. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Filmben nézed ?

Sirius sosem akarta megölni Harryt a 3. részben végig Féregfarkról beszélt ez kiderült a filmben a könyvben pedig nem is volt félreértés..

Meg egyébként nem szerepelt olyan keveset 3.részben bőven ot volt 4.ben sokat leveleztek és beszéltek és ha jól emlékszem még találkoztak is párszor egy barlangban az 5.részben pedig bőven ott van .

Kérdésedre válaszolva: én kedvelem csak az nem tetszett ahogyan Siporrral bánt. Sajnálom hogy meghalt pont a kedvenceim voltak azok a szereplők akik meghaltak pl.Dobby,Fred, Lupin.

2013. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!