Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter könyveket érdemes...

Harry Potter könyveket érdemes olvasni ha már láttam az összes filmet róla?

Figyelt kérdés

A dolog jó oldala, hogy vizuálisan már megvannak a karakterek,helyszinek mivel a filmet láttam!

A dolog rossz oldala, hogy tudom mi fog következni eggyes jeleneteknél!


Olyan emberek véleményére is kiváncsi vagyok akikazután olvasták miután filmben már látták a Harrz Potter regényt!



2013. szept. 11. 11:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Na igen a kimúlási parti egy szót sem említenek róla a könyvben.

Annyi dolog van amiről lemaradtál mindenképpen pótold.

2013. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
En meg nem olvastam, de kifogom, miutan leeretsegiztem. Mar a Gyuruk uranal is rengeteg plusz dolog volt a konyvben, amit jovolt olvasni, pedig a filmet szazszor jobban megcsinaltak mint a Harry Pottert (na meg letezik a film bovitett verzioja is, es meg igyis). Rokonaim mar kiolvastak a konyveket, es ok is mondtak, hogy ezerszer elvezetesebb mint a film, ugyhogy biztos vagyok benne hogy megeri, en mar alig varom hogy leeretsegizzek, es olvashassam :)
2013. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Sajna ahol lakom (Marosvásárhely,Erdély) inkább a magyar hagyományos könyvekre van téve a hangsúly,mintsem Harry Potter avagy Gyűrük Ura,bizonyitja ezt,hogy még nem akadtam ezekre,de keresek tovább!

2013. szept. 13. 09:08
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy olvastam tavaly a könyveket, hogy a filmeket láttam hamarabb. Azóta bolondulok a könyvekért, többször olvastam őket. Harry Potter megszállott lettem. :) 19/L
2013. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen olvasd el. A Harry Potter még mindig az egyik kedvenc könyvem, pedig már 16 éves vagyok :))

És én Hóborcot hiányolom nagyon a filmekből... (Tudod, ki az a Hóborc? :D )

2013. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Amúgy 16/F vagyok,és szabadidőmben szeretek olvasni (nem háziolvasmányt :D)!
2013. szept. 13. 18:29
 17/30 anonim ***** válasza:
Tényleg amúgy a filmben benne van Hóborc ???
2013. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Már utána is néztem nincs benne pedig nagyon-nagyon jó ez a kedvenc részem a wikiről másoltam:

Hóborc nemcsak zűrzavart tud okozni, de hűséges is. Amikor a Harry Potter és a Főnix Rendjében Umbridge volt az igazgató, Fred és George Weasley távozott a Roxfortból, és meghagyták Hóborcnak, hogy helyettük ő teremtsen káoszt. A szellem valódi tiszteletet mutatott irántuk. Ez volt az egyetlen eset, hogy egy tanulóra hallgatott. Amikor Umbridge parancsolgatott, akkor elárasztotta az egész második emeletet. McGalagony ezért még köszönetet is mondott neki. A Halál Ereklyéiben ő is együtt ünnepelte a többiekkel Voldemort legyőzését, amikor ezt énekelte:

2013. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha valamilyen könyvből film is készült és talán láttad, érdemes azért elolvasni a könyvet is mert meglepően más. Sokszor érthetőbb is. Mindenképpen olvasd el:)
2013. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

12. vagyok. en is erdelyi vagyok, de a HP konyvekhez nem nehez hozzajuni szerintem, nallunk meg a sulikonyvtarban is meg van, es sok ismerosoktol is betudom szerezni (nem mint a Tronok Harcat, sajna azzal nincs szerencsem :P) . A Gyuruk urat is sulikonyvtarbol olvastam el. Szerintem ha utannakerdezel valahogy hozzatudsz jutni, vagy nezz el varosi konyvtarba.


(amugy en Nagyvaradi vagyok)

2013. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!