Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter könyveket érdemes...

Harry Potter könyveket érdemes olvasni ha már láttam az összes filmet róla?

Figyelt kérdés

A dolog jó oldala, hogy vizuálisan már megvannak a karakterek,helyszinek mivel a filmet láttam!

A dolog rossz oldala, hogy tudom mi fog következni eggyes jeleneteknél!


Olyan emberek véleményére is kiváncsi vagyok akikazután olvasták miután filmben már látták a Harrz Potter regényt!



2013. szept. 11. 11:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
62%

Mit kell itt könyvtárazni??Már vagy hatszor le írtam hogy online is olvasható pl itt az első rész kattints rá ha kék ha nem az akkor másold be tudod oda felülre..

[link]

2013. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
engem nem érdekelnek az online könyvek!sohasem szerettem,nem ugyanaz mintha fognál egy rendes könyvet a kezedben,és beletennéd a saját archívumodba!
2013. szept. 14. 12:09
 23/30 anonim ***** válasza:
raadasul a szmet is rontja, ulunk gep elott igyis tobb mint eleget
2013. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a gép előtt olvastam,ráraktam a telefonomra de ki is lehet nyomtatni meg egyébként minden normális könyvtárban van HP.
2013. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Én a filmek után olvastam a könyveket és leesett az állam, hogy mennyi mindent kihagytak a filmekből. Egyébként könyvbeszerzésre van egy tippem: bookline.ro. Én felvidéki vagyok, szóval nekem is mindig meggyűlt a bajom a könyvek felkutatásával, de mióta ismerem a Bookline-t, csak szépen megrendelem őket és várom a kiszállítást. 15/L
2013. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

#utolsó


Köszi,utánna nézek!


:)

2013. szept. 15. 18:50
 27/30 anonim ***** válasza:
56%

Főleg a 3. könyv nagyon jó :)

Filmben az sikerült a legrosszabbra.

2013. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a könyvet olvastam először és mikor megnéztem a filmet megbotránkoztam. Például a tűzvillámot a 3. részben nem a végén küldi sirius hanem még a történet közepén csak mc galagony leellenőrzi h nincs-e rajta feketemágia és a végén visszaadja harrynek és még sorolhatnám. Szóval mindenképpen olvasd el a könyvet
2013. szept. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan igen!

Csak egyetlenegy példát mondok, az is bőven elég: Voldemort gyermekkora, fiatalkora, felnőttkora, szülei, nagyszülei, nagybátyja.. mennyit tudnál elmondani róluk? (: A könyvben nagyon hosszan taglalják, míg a filmben lerendezik körülbelül hat perccel, ami engem személy szerint szíven ütött.

Ez csak egy példa, de ha elkezdeném sorolgatni, egy 500 oldalas regény kerekedne belőle! :D (vagy több)

2013. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
100%
Énis most néztem emg tucatjára a filmeket, és most kezdtem el az első fejezetétől a könyvben.Hihetetlen menyire más lett a film a könyvtől,igaz,az első kettő részre még aztmondjék,hogy az filmben is jól sikerült. Azért az is érdeke,hogy az 5.rész az egyik leghosszabb a könyvekből,ellenben filmben az sikeredett az egyik legrövidebbre! :D
2013. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!