Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki letudná nekem írni...

Valaki letudná nekem írni azt, amikor Cortez szilveszterkor, illetve amikor Arnold a könyvtárban megcsókolja Renit? ( SZJG )

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2013. szept. 14. 15:53
 1/4 Deliverance ***** válasza:

Sajnos csak a szilvesztereset tudtam leírni:


(...)Cortez halványan elmosolyodott, aztán megölelt. Mínusz 1000 fok,sírás, reszketés, várakozó taxis, eltűnt Virág, őt kereső Ricsi, úton lévő apu...ez mind eltörpült egy pillanatra, mert a gyomromban hibernálódott lepkék egyszer csak felébredtek és vadul csapkodni kezdtek. Cortez átölelt közben megsimította a hajam, én pedig a pulcsiját összekönnyezve (!) néztem a távolban fellőtt tűzijátékot. Biztos, hogy borzalmasan fáztam, de már nem nagyon éreztem. Aztán. aztán olyasmi történt, ami jogosan kerül be életem legvitatottabb, legérthetetlenebb és legdöbbenetesebb eseményei közé. Még mindig nem tudom pontosan, hogy volt, de megpróbálom figyelmen kívül hagyni azt a fura érzést a mellkasomban és koncentrálni a pontos leírásra. Cortez megsimította a hajam, aztán kicsit eltolt magától, hogy lássa az arcom. Emlékszem még egyszer megtöröltem a szemem, és utána ránéztem.Fél kezével még mindig átkarolt, és óvatosan maga felé húzott. A döbbenettől reagálni sem tudtam, de amikor megállt várva, hogy mit szólok a dologhoz, és a szemembe nézett, én hajoltam közelebb hozzá. Megcsókolt! (...)

2013. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2013. szept. 15. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:

én leírom a másikat:


....És akkor Arnold megfogta a kezem,magához húzott,és megcsókolt.Anyira ledöbbentem,hogy fel sem fogtam,csak az kattogott az agyamban folyamatosan,hogy most valami borzalmasan rosszat teszünk.Ettől függetlenül viszonoztam a csókját,mert tudtam,valamilyen szinten ez a mi búcsunk.Óvatosan eltoltam magamtól,és ránéztem.

2013. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. szept. 18. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!