Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi Bellatrix Lestrange története?

Mi Bellatrix Lestrange története?

Figyelt kérdés

A neve amúgy találóan harcos nőt jelent; és tudom hogy halálfaló volt, nagyon elkötelezett Voldemort mellett, hű hozzá, ezért is ült oly sok évig az Azkabanban (én depresszió toronynak hívom); és végül Mrs. Weasley megöli őt, hiába a nagy tombolás meg Sirius-gyilkolás.

De az előtte lévő élete milyen volt, miért csatlakozott Voldemorthoz (én Kígyófejnek hívom), és miért van az hogy sok Harry Potter fan annyira szereti mint szereplőt (én is)? Szerintem amúgy ez az utóbbi a filmesítés során keletkezett, mert a színésznő megkedveltette, annak ellenére hogy gonosz.


2013. okt. 2. 23:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja a Voldemort azt jelenti hogy menekülés a haláltól.
2013. okt. 2. 23:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok derül ki, gondolom a merengős emlékeket ismered, de ezen kívül ennyi. De miért nevezed el másképp a dolgokat?
2013. okt. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, h menekülés a halálból?

Franciául:

Vol: szárnyal, repül

de: a

mort: halál

Szerintem inkább szárnyaló halál vagy ilyesmi.

2013. okt. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Figyuzz, a vol, pont franciául egyrészt jelenti azt, amit te írtál, a repcsijáratot is így mondják, másrészt jelent menekülést is. Ha nem hiszed el, járj utána, így van.

Menekülés, megszökés, elszökés. Kicsit régies szó, ma már inkább az a s'échapper dívik, de azért még nem ófranica szó ez.

Azért nevezem el másképp a dolgokat, emrt arra asszociálok róluk. :D

Hermionét pl. nagyon bírom a könyvben, és bár Emma Watson kedves színésznő, de lerontotta számomra a karaktert, de iszonyatosan. Főleg az utolsó három filmben, azaz a halál ereklyéiben meg a félvér hercegben.

2013. okt. 3. 01:18
 5/5 anonim válasza:
azért szeretjük ennyire mert összetett és csodálatos karakter, és mert Helena Bonham Carter zseniális színésznő. Egy csoda. A világ legeslegjobb színésznője.
2014. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!