Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc szereplőtök a...

Ki a kedvenc szereplőtök a Malazai bukottak könyvének regéjéből? 13/l

Figyelt kérdés
Én még csak az elsőt olvasom,de már most nagyon tetszik,Ganoes Paran meg Fürge Ben a két kedvecem:)
2013. okt. 16. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fürge Ben
2013. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mirk ***** válasza:
100%
Fürkész Anomander.
2013. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden könyvben más és más. Ha az egészet nézzük akkor Tehol Bedikt és Karsa Orlong/Toblaka a befutók.
2013. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mirk ***** válasza:
Egyébként szerintem ebből a könyvből nehéz egyetlen kedvencet kiemelni. Sok szereplőt szeretek Fürkész mellett, csak őt emeltem ki.
2013. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az előzővel értek egyet,mivel a szereplők közül nem sokan tesznek valamait azért,hogy kiemelkedjenek a tömegből,persze jól ki vannak dolgozva,emberközeliek,de egész jó elvannak csak úgy,egymás mellett.Én is csak egy szereplőt emeltem,eddig csak Parant tudtam megismerni rendesen,de lehet,hogy Fürkész is szimpi lesz:)

Karsa Orlong meg Tehol Beddikt mely részekben vannak először?

2013. okt. 17. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Karsa már a második kötetben is szerepel, de nevet majd csak a 4.-ben kap. Tehol Bedikt pedig mindössze az 5. és 7. kötetben szerepel, de messze nagyobb formátumú alak mint Kruppe.

Ha elérsz a második kötethez akkor találhatsz még két érdekes, de kevésbé hangsúlyos szereplőt. Geszler és Felhős.

2013. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Karsa Orlong hogy hogy csak a negyedik részben kap nevet?

Egyébként most jó sokat haladtam vele,és még mindig tetszik,bár még sok mindent nem értek(pl.:hogy mik azok a Tiste Andiik pontosan).Eljutottam oda,hogy volt a Sárkányok Asztala is,és Szélfogót is bírom,meg Pálinkást :)

2013. okt. 26. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak az első és másodikat olvastam, ezekből Fürkész Anomander, Kruppe és egy kicsit az elmebeteg Arnyak Főpapja is, Iszkiri vagy kicsoda :D De Mappó és Ikárium is érdekes figurák.
2014. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!