Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen nevet adjak a története...

Milyen nevet adjak a történetemnek?

Figyelt kérdés

Blogot szeretnék nyitni mivel írtam egy történetet csak nincs címe.Ezért fordultam hozzátok hogy hátha lenne valami ötletetek.Leírom a tartalmát.


Celeste boldog életet él családjával mindene meg van ami egy fiatal lánynak kéne.De egy nap elmegy a barátnőivel bulizni ahol tűz üt ki.Celestét a tűzvészkor észrevétlenül elrabolják,egy klinikára kerül be ahol kísérleteket végeznek a fiatal fiúkon-lányokon.Családja közbe azt hiszi halott.A klinikán össze barátkozik két szoba társával Stanley-yel,és Cameronnal.Elhatározzák hogy megszöknek a klinikáról de tervük balul sül el.Elkapják őket és vissza zárják a szobába.Ők azt hiszik ennyivel megúszták de másnap Stanleyt viszik el egy kísérletre.Stanley belehal a kíséretbe így kiteljesedik az átok.Eddig a klinikán 22 ember halt meg Stannal együtt 23.Így hát az átok beindul miszerint a szellemük újra éled és kísérti a klinika és gyilkol míg megnyugvásra nem lel.A klinika ajtajai is bezáródnak így bent ragadnak a szellemekkel.A szellemek átveszik az irányítást és ugyan azt csinálják mit velük tettek minden egyes személlyel.Vajon megmenekül Celeste és Camerom..??


és ha valakinek nem tetszik a sztori légyszíves ne írjon sértő mondatokat pld.:De szar a sztorid tiszta a sablon.:


Normális válaszokat akarok.Címnek én valami ijesztőbbet akarok...


Köszönöm minden egyes normális válasz írónak...! :)



2013. dec. 18. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A klinika átka/Klinikai átok

Klinikai krónikák

most ezek jutottak eszembe

2013. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

felpontoztalak! :)

2013. dec. 18. 18:41
 3/11 anonim válasza:
100%
szerintem nem sablonos egyáltalán, a címet illetően pedig szerintem Áldozatok bosszúja, Átok kiteljesedik vagy valami hasonló :) sok sikert hozzá! :)
2013. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Áldozatok bosszúja tetszik idájig legjobban! :D

Felpontoztalak

2013. dec. 18. 18:55
 5/11 A kérdező kommentje:
*idáig
2013. dec. 18. 18:58
 6/11 anonim válasza:

Áldozatok közt ragadva

És majd lécci ird ki, hogy mi lesz az oldal vebcíme, mert én nagyon elolvadnám a történeted

2013. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi!Majd ha elkezdem privibe küldöm..A cím nagyon tetszik :)
2013. dec. 18. 19:24
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi!Majd ha elkezdem privibe küldöm.De az kábé 1 hét.A cím nagyon tetszik :)
2013. dec. 18. 19:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A alaptörténeted tetszik, nem sablonos, de kérlek szépen tanuld meg használni a vesszőt. Volt benne néhány fogalmazázi hiba is, de nem vészes. Elküldöd a blogod címét?

Egyébként nagyon tetszik címnek az amit az első írt: Klinikai Krónikák.

2013. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó a sztori amm én is könyvet írok csak nem ilyesmit :)

Szerintem lehetne pl. : 23 halott, Kísértetek között

2013. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!