Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen nevet adjak a története...

Milyen nevet adjak a történetemnek?

Figyelt kérdés

Blogot szeretnék nyitni mivel írtam egy történetet csak nincs címe.Ezért fordultam hozzátok hogy hátha lenne valami ötletetek.Leírom a tartalmát.


Celeste boldog életet él családjával mindene meg van ami egy fiatal lánynak kéne.De egy nap elmegy a barátnőivel bulizni ahol tűz üt ki.Celestét a tűzvészkor észrevétlenül elrabolják,egy klinikára kerül be ahol kísérleteket végeznek a fiatal fiúkon-lányokon.Családja közbe azt hiszi halott.A klinikán össze barátkozik két szoba társával Stanley-yel,és Cameronnal.Elhatározzák hogy megszöknek a klinikáról de tervük balul sül el.Elkapják őket és vissza zárják a szobába.Ők azt hiszik ennyivel megúszták de másnap Stanleyt viszik el egy kísérletre.Stanley belehal a kíséretbe így kiteljesedik az átok.Eddig a klinikán 22 ember halt meg Stannal együtt 23.Így hát az átok beindul miszerint a szellemük újra éled és kísérti a klinika és gyilkol míg megnyugvásra nem lel.A klinika ajtajai is bezáródnak így bent ragadnak a szellemekkel.A szellemek átveszik az irányítást és ugyan azt csinálják mit velük tettek minden egyes személlyel.Vajon megmenekül Celeste és Camerom..??


és ha valakinek nem tetszik a sztori légyszíves ne írjon sértő mondatokat pld.:De szar a sztorid tiszta a sablon.:


Normális válaszokat akarok.Címnek én valami ijesztőbbet akarok...


Köszönöm minden egyes normális válasz írónak...! :)



2013. dec. 18. 18:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem is a 23 halott jutott eszembe címnek. De az Áldozatok bosszúja tágabban értelmezhető, jobb választás lenne. (+1 a kiötlőnek és neked, hogy tetszik.)

Azonban a történet a sokat akar a szarka tipikus esete lesz. Ez túlzsúfolt. Egyrészt van benne egy Robin Cook dráma, majd az egész átcsap valami YA-regénybe, végül kiteljesedik egy modern kísértethistóriában, némi lovacrafti utóízzel. Ez így tisztán három regény, amit te megpróbálsz egybe bezsúfolni. Túlfeszített lesz, attól tartok, az események olyan fejvesztett tempót kéne, hogy kövessenek, hogy afölött vagy elveszted az irányítást (és pár szál kicsúszik a kezed közül), vagy az olvasó zavarodik bele. Emiatt viszont erős az esély arra, hogy a történetvezetés is egyenetlen lesz. Lényegtelen részeknél leül, lényegeseken átrobog. Ebben mondjuk ne legyen igazam, azt kívánom.

Hát, nézd... induljunk ki a legjobb helyzetből, hogy minden sikerülni fog, igényesen megírtad, átszerkeszted, kicsit javítod, és remek regénynek nézünk elébe. Én meg vészmadárkodtam egyet a semmire. Mivel a tartalmi összefoglaló már egy (majdnem) teljes és jó szinopszis, erre azért van esély. Plusz látszik, hogy azért tényleg megírtad (vagy nagyon tudsz szinopszist írni). Meglátjuk... szerintem egy olvasást nekem is megér, szóval ha megtaláltad a címet, dobj meg egy privát üzenettel, belenézek az elejébe. Előre is köszönöm!

2013. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!