Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol lehet kapni Tokio Hotel-Ah...

Hol lehet kapni Tokio Hotel-Ahogy a torkodon kifér c. könyvet manapság?

Figyelt kérdés
Nézegettem könyvesboltok oldalán,és mindenhol azt írták,hogy nincs raktáron. Esetleg előre kéne rendelni egy könyves üzletnél? Attól tartok,hogy már nem kapok ilyen könyvet.Van rá esély,hogy mégis? :/

2014. febr. 3. 20:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha tudtok valami antikváriumot Győrben, ahol megtalálom,kérlek,mondjátok. :)
2014. febr. 4. 19:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz körül a Vaterán, vagy a Facebook-on szoktak lenni olyan csoportok, ahol rajongók eladják a már megunt relikviáikat. Lehet hogy ott megtalálod, szerintem újonnan már sehol sem lehet megkapni :/
2014. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,hogy szlovákiai vagyok, úgyhogy a netes rendelés nem tudom, hogy bejönne-e,mert a kiszállítás meg miegymás... De köszönöm szépen,azért megpróbálom! :)
2014. febr. 7. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem megvan, még 2006-ban vettem. Szívesen eladnám neked, de drágább lenne a postázás, mint maga a könyv.

Egyébként a világon semmi érdekes nincs benne, ha tudni szeretnéd. :)

2014. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, szívesen. :) Egyébként én is elolvastam azt a könyvet, szerintem elég jó annak, aki nem ismeri az együttest, mert mindent leír a kezdetekről. A nyelvezete nem tetszik, úgy hat mintha elég elhamarkodottan írták volna meg. És sok interjút is tartalmaz, de azok elég elavultak, mert már a srácok is nagyon sok dolgot máshogy gondolnak. De ettől függetlenül ajánlom, aranyos kis könyv. :)
2014. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: Igen,éppen ma írtam egy lánnyal az apródon, és ő is ugyanezt mondta :(

1.válaszoló: Hát igen,elég régi könyv,de mivel én csak nemrég kezdtem el szeretni a bandát, jó lenne megtudni róluk ezt-azt :D

2014. febr. 9. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem megvan ha kell ingyen is odaadom.
2014. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dézi333 válasza:

#7/7 engem érdekelne hova való vagy?

mennyiért adod?

2014. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!