Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Donato Caris: Démoni suttogás...

Donato Caris: Démoni suttogás akor a vége most hogy is van?

Figyelt kérdés
Nem értem a könyvet hogy akor aza franki ki is volt? Goran mért csempészet Boris házába bizonyítékot és mért akarta hogy letartosztassák? Mért ölte meg Goran a családját és akor kivel beszélt? A végén mikor Mila bement a Goran házába és ot volt a gyerek a dolgozó szobában. Akor ő ki? nem halt meg?

2014. márc. 23. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

letartosztassák ??


Jó pár hónapja olvastam, de azért megpróbálom összedni. Inenntől SPOILER: Az egész arra épül fel, hogy Goran megbolondul. Kinyírja a fiát, és azért volt ott a szobában, mert nem temette el a holttestét, hanem otthagyta. Előtte végig hallucinálta a dolgokat, a pizzarendelést, a telefonálást, mindent.

Azért, mert Boris sejtett valamit. "Frankira" nem emlékszem.


És ha lehet, olvass minél többet, mert fájt olvasni az írásodat.

2014. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat csak siettem.De akkor ki volt az a 2 hulla a szobában?
2014. márc. 23. 21:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert ugyebár volt egy a dolgozó szobában meg volt egy a bezárt szobában 2 hulla egy kicsi meg egy nagy.
2014. márc. 23. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:

A neje és a fia.

A nejét is megölte, és a fia holttestével együtt az övét is abban a szobában tartotta.

2015. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!