Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket olvassak?...

Milyen könyveket olvassak? (12 éves vagyok)

Figyelt kérdés
Imádom a vámpírosakat és a természet feletti képességgel rendelkező főszereplőket is...:D A vámpíros véges horror vagy triller a kedvencem!És a vörös pöttyös könyveket imádom.
2010. febr. 8. 18:34
 1/10 anonim válasza:
ha jól látom, te is az alkonyatosok közé tartozol :D én ugyan már ráuntam egy ideje, de a vámpíros-pirospöttyösből a Stargazer tetszett talán nekem a legjobban, de ha igazán jó vámpírosra vágysz, akkor szívből ajánlom Anne Rice-t, az Interjú a vámpírral, vagy a Lestat a vámpír nagyon jók! :)
2010. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippet:)A Stargazert már ki is jelöltem...Van 1 papírosom amire írom a könyvcímeket, már összegyűlt 41:)Szombaton megyek is a könyvtárba megnézni nincsenek-e meg egypár belőlük.:D
2010. febr. 8. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha szereted az igényes magyar humort, olvass Rejtő Jenőt. A világ egyik legjobb írója.

Ajánlom tőle kezdésnek : "Az előretolt helyőrség" és "A Sárga Garnizon" könyveket.

2010. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a Te korodban a Darren Shan könyveket olvastam, azóta már komolyodtam persze, de annak a generációnak tökéletes és máig örömmel emlékezem vissza rájuk...
2010. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sziaa.. én 15 vagyok és nekem az Evermore illetve az Evermore2: /Blue Moon/ tetszett nagyon a Félelem háza 1-2 is jó szerintem. Meg az Evernight1-2
2010. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az Evermost és az Evernightot én is imádom!Az evermor meg is van, mindjárt ki is olvasom:DMinden vöröspöttyös könyvet imádok!
2010. febr. 9. 17:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Én az Alkonyatot rühellem, ha rá gondoltál a "horror" szó alatt akkor... khöm. ;D

Ha igazi horrort akarsz olvasni, ajánlom Stephen Kinget, a kedvenceim tőle az Az, a Ragyogás, és a Tortúra.

Most Takami Kósun Battle Royale-át olvasom, eszméletlenül jó, bár lehet, hogy egy 12 évesnek erős lenne... ;) Bár én is csak 14 vagyok.

2010. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
olvass True Blood-ot........jó!!!!
2010. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Darren Shan-Vámpírkönyvek [Rémségek cirkusza,A vámpír inas,A vérszipoly...stb.]

~érzelmes.izgalmas.csodálatos.végzetes.sírós.

-Démonykönyvek [Démonmester,Démontolvaj,Vérfüred,stb...]

~véres.megrettent.izgalmas.érdekes.mágikus.


kedvenceim.:) 12/L.♥

2010. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem egyben gondoltam (hátulról a 2. személynek üzenem), hogy vámpíros horroros triller, hanem külön külön!:)
2010. márc. 22. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!