Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc könyvetek? Miért?

Mi a kedvenc könyvetek? Miért?

Figyelt kérdés
Többet is írhattok:)

2015. febr. 10. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

1. Dr. Scott Peck: Az emberi gonoszság lélektana

2. Örkény István: Egyperces Novellák

3. Oliwer Bowden: Assasins Creed - Reneszánsz

2015. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

1.Az éhezők viadala

2.Lenyügöző teremtmények

3.Ha maradnék

4.A sötétség rendje

5.Szent Johanna gimi

6.Hűvös völgyi suli

7.Egy ikerpár titkos naploja

8.Alkonyat sorozat

9.Lol könyvek

10.A burok

2015. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

James Dashner- Útvesztő


lenyűgözőnek tartom a könyvet, annyira összetett, fordulatos, és jól kigondolt, hogy egyszerűen le se bírtam tenni :)

2015. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, le leszek pontozva, de nekem a Harry Potter. Rengeteg könyvet olvastam és imádok, klasszikusokat, kortárs szépirodalmat, de nekem ez a könyv az, amit újra és újra elő kell vennem, ezen nőttem fel, és igen, elég nagy Potterhead vagyok.
2015. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
71%

James Dashner- Útvesztő/Tűzpróba.

úgy felvan építve a story.. egyszerűen nem lehet letenni. mindenkinek ajánlom!!

2015. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

1. Gyűrűk Ura - hosszú (szempont! :) ), meseszerű, mégis felnőtt

2. Harry Potter - elvarázsolt, a jellemrajzok/fejlődés kidolgozott és a végére nagyon komollyá válik

3. Vavyan Fable - mindegyik könyve rengeteget ad, épít

4. Állattemető - elvont, de nagyon nyíltan kezeli a halált, a gyászt és az ebből fakadó kétségbeesést

2015. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

David Mitchell: Felhőatlasz. Nagyon elgondolkodtató, ugyanakkor fantáziadús könyvnek tartom, egy élmény volt olvasni :)

Dmitry Glukhovsky: Metro 2034. Már az előzményét (Metro 2033) is imádtam, szóval nem kis elvárásokkal kezdtem neki, de simán megütötte a mércét, alig bírtam letenni :D Leginkább az tetszik benne, ahogyan a lélekre bír hatni, az enyémre legalábbis mindenképp.

Isaac Asimov: A Halhatatlanság halála. Nem egy túl komoly könyv, de hihetetlen érdekes, pörgős és olvasmányos. Nagyon tetszett benne, hogy az utolsó fejezetig minden ködös volt, csak találgatni tudtam hogy most akkor mi merre hány méter, és a végén hirtelen minden összeállt egy egységes egésszé.


Bocs ha kicsit hosszan írtam le, de ennél tömörebben nem igazán tudtam volna indokolni mi miért tetszik :)

2015. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is a Harry Potter :D

Annyira tetszett, hogy az elsőt hétszer olvastam el, a többit is elég sokszor... Egyébként nem igazán tudom elmagyarázni miért.. Imádom a szereplőket, az eseményeket és a fordulatokat (mondjuk inkább az elején, a vége felé, túl sok ember hal meg).

Ja, és a Jane Eyre, ezt háromszor-négyszer olvastam, mondjuk a többi olvasás során már nem voltam oda annyira Mr. Rochesterért.

2015. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!