Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok jó könyvet ajánlani?

Bloibliis kérdése:

Tudnátok jó könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!14 éves vagyok és mostanában nagyon szeretem a romanikus, 16-18 évesekről szóló, akár misztikus könyveket.

Eddig amiket olvastam és nagyon tetszettek:Alkonyat, Csitt csitt (összes), Harry potter, 13 okom volt, A mediátor....

Szóval az ilyesmiket.

Előre is köszönöm.


2015. febr. 26. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp: Stephenie Meyer: A Burok (the Host). Az alkonyat írójától, kicsit hasonlít a műfaj, de alapvetően teljesen más, sokkal mélyebb. Az nem jó ha a filmet láttad/megnézed, mert az pocsék. Még ha filmnek annyira nem is, de a könyvhöz, semennyi köze sincs. Kicsit talán sci-fi-s, de alapvetően az a vonal, amit te írtál. 12 évesen olvastam először és imádom! Most olvastam újra nem rég és egyszerűen máris elölről akarom kezdni. Most vagyok 14 és nagyon szeretem még mindig pedig, mostanság másféléket szoktam olvasni, de nem hiszem, hogy van még egy könyv ami ekkora hatással lett volna rám...

Egyébként: Gyönyörű sorscsapás, Shiver, Éhezők viadala, Unika, Égvilág...Meg van a twilightnak egy olyan kiegészítőkönyve, hogy Bree Tanner rövid második élete, elég rövid, de alapjában véve jó és twilighthoz kapcsolódik, szóval ha azt szeretted és kíváncsi vagy az ilyenekre akkor ezt is érdemes elolvasni...


Mások biztos tudnak majd jobban segíteni, mert mostanság, nem olvastam ilyesmi könyveket, szóval a maiakat annyira nem ismerem, de a Burokot mindenképp olvasd el! :)

2015. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Luxen sorozat, Sötét erő trilógia, Az útvesztő, Csontváros
2015. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. márc. 5. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!