Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet könyvet eladni pdf-fájlb...

Lehet könyvet eladni pdf-fájlban könyvkiadó nélkül?

Figyelt kérdés

E-book könyvet eladni az interneten,úgy értem hogy pdf fájlban letöltheti de csak akkor ha kifizeti ilyen létezik?


A könyvet én írnám meg pdf fájlban,csak nem akarok könyvkiadót felkeresni,hanem interneten szeretném árulni,ha ez lehetséges.



2015. jún. 14. 09:49
 1/3 belapus ***** válasza:

Persze, lehetséges.Most is árusítanak e-könyveket a különböző kiadók.

Ha rendszeres jövedelemszerzésnek szánod, valószínűleg van engedély és adó vonzata is.

Mi lesz akkor, ha valaki megveszi, majd ingyenesen hozzáférhetővé teszi ?

2015. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi lesz akkor, ha valaki megveszi, majd ingyenesen hozzáférhetővé teszi ?


Na ez jó kérdés.Erre gondoltam én is,hogy később torrent oldalakra feltöltik,vagy valami hasonlóra és ott bárki számára ingyenesen hozzáférhetővé válik.

2015. jún. 14. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetséges, de szerintem nem érdemes arra számítani, hogy az emberek pénzt fognak fizetni azért, hogy elolvassák. Ha rendes kiadónál jelenik meg, az az olvasók számára egyfajta minőségi garanciát jelent (nem feltétlenül jó könyv, de egy minimális színvonalat legalábbis megüt), és manapság még ezek a könyvek sem fogynak túl jól. Ha csak pdf-ben lehet elolvasni, akkor szerintem mindenki úgy gondolkodik majd, hogy rengeteg blogos regényt és hasonlót olvashat ingyen is, akkor miért fizetne ilyesmiért. Én azt javasolnám, tedd fel a blogodra (ha nincs, csinálhatsz egyet), vagy valamilyen amatőr írói portálra (Merengő és hasonlók). Akár szeretnél később pénzt keresni az írásaiddal, akár nem ez a lényeg, az első lépés mindenképp az, hogy minél több olvasóhoz juss el, kapj visszajelzéseket, kritikákat, ami alapján fejlődni tudsz. Ez pedig szerintem csak akkor működik, ha ingyenesen elérhetővé teszed az írásodat, és lehetőleg olyan helyen, hogy minél többen lássák.
2015. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!