Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Havas Jon lehet Lyanna Stark...

Balazsof93 kérdése:

Havas Jon lehet Lyanna Stark és Robert Baratheon fia?

Figyelt kérdés
talán erre van legkissebb esély de ez is egy megoldás

2015. aug. 27. 16:44
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
43%
Az 5. évadban hol említik, hogy Jon is Targaryen lenne? Láttam már, de valószínűleg elkerülte a figyelmem. (Bár ha tényleg Targaryen, akkor is szegény még mindig fattyúnak számítana... :D)
2015. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
40%

100% hogy Targaryen és az is, hogy nem fattyú, mivel ő a főszereplő. Mindenki csak ezzel a ''jaj akkor is fattyú'' szöveggel jön, közben meg nem értik meg hogy Martin nem fogja ennyiben hagyni a sztoriját ha már minden róla szól szinte. Ő a sztori hőse.


1. Melisandre feltűnően érdeklődik iránta, érzi rajta hogy nagyon erős királyi vérből származik. Árnyékgyereket akart ''csináltatni'' vele magának. Jon-al lehet több is ment volna.


2. Stannis és Selyse nézi Jon-t. Selys mondja Jon-ra, hogy ''valami kocsmai szajha gyereke''. Erre Stannis: ''Talán, de nem ez volt Ned Stark stílusa.''


3. A legkomolyabb, aminél már röhögtem, mert ennél egyértelműbben alig lehetne közölni. -> Aemon mester Sam-nek miután Daenerys-ről beszél neki. ''Egy Targaryen, egyedül a világban...szörnyű dolog.'' Majd pont a mondata végére besétál a szobába Jon és rűfókuszál a kamera.


De ott van még az is hogy Barristan egy Rhaegarról szóló párbeszéddel búcsúzott a sorozatból, mielőtt harcban elesett és Sansa+Kisujj kriptás jelenete, amint Lyanna-ról és Rhaegar-ról dumcsiznak.

Semmi, ismétlem SEMMI okuk nem lett volna rá, hogy róluk beszéljenek. A rendezők azt akarták hogy a sorozatnézők eszébe is vésődjön a dolog.


Jon egy Targaryen ez már rég eldőlt. Ebben már csak a tudatlanok kételkednek.

2015. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
32%

Valószinűleg összeházasodtak, így nem lehet fattyú. Ő a jogos trónörökös.


" Barristan egy Rhaegarról szóló párbeszéddel búcsúzott a sorozatból" Az is milyen párbeszéd volt... Valósággal istenítette Rhaegart, míg mások szörnykényt írták le.

2015. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%

Egyrészt a sorozat az a sorozat, a könyv pedig a könyv, már eltávolodtak egymástól, a végük is más lesz. Szóval nem kéne ide, a könyves témába, keverni a dolgot.


Másrészt Jon ezen elmélet szerint is fattyú lenne, hiszen nem házasságból született.

2015. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
22%

Pontosan,fattyúnak fog számítani, ugyanis Rhaegar felesége Elia Martell volt, és nem tarthatott senki két feleséget.


Havas Jon akkor nem lenne fattyú, ha valamelyik törvényes király elismerné nemesi származását és ez jelen pillanatban nem tűnik egyszerűnek, mivel nincs még a Vastrónon ilyen személy...


De persze ez csak a sorozat. A könyv ötödik részében van "új" Targaryen, aki nagyon nem Jon, és a könyvnek már semmi köze nincs jóformán a sorozathoz. Két alternatív befejezése lesz szerintem, de valószinűleg mindkét esetben meglepő lesz Jon származásának története, akár ugyanaz, akár nem.

2015. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
45%
Fúha akkor ti ezek szerint még nem értesültetek a dologról. Idén márciusban a rendezők nyíltan kijelentették, hogy ugyan az lesz a végük. Van róla videó. Martin is beismerte és a továbbiakban is tartják a kapcsolatot és megbeszélik a dolgokat. Csupán nem szól bele a rendezésbe innentől. Tehát a tietek találgatás, amit én irok az pedig a hivatalos. Aegon helyét Daenerys veazi át a sorozatba mivel Varys őt támogatja és az ő segítője Jorah kapta el a szürkehámot. Aegon-ék ugy is elbuknak a 6. kötetben. A lényeg ugyan az. Megmondták azt is, hogy a végletekig megtett ut különböző lesz, de a végkifejlet ugyan az. Pl. Jon-t ugyan ugy leszurtak, Dany repült és a khalasaar körbevette, Theon-ék ugrottak csak Sansa-val, Tyrion Meereen-ben, Arya vak, Cersei és Marg börtönben. Dorne ennyi volt. A kiszivárgott szkriptek szerint pedig Jaime most fog menni a Folyóvidékre.
2015. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Dorne nem volt ennyi. Ezt nem tudom, honnan szeditek. A színészek is visszamentek már forgatni.

https://www.youtube.com/watch?v=0gCBq2siQw4

2015. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
42%

[link]


[link]


Megbízható hírforrás. Leforgatták a Jon származását bizonyító R+L=J jelenetet a 6. évadra.

Jöhetnek a minuszok irigyek, ha zavarna már új profilt csináltam volna. :D Trónokkal kapcsolatban mindig nekem van igazam. Az előző komijaimat is jól vésd az eszedbe és ezen az úton haladj tovább, akkor talán rájössz, hogy hova tart a sorozat. Én nem találgatok, hanem hivatalos infókat közlök. Örülök, hogy segíthettem nektek!

2015. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
41%

Jajj, hagyjuk ezt már. Mi az, hogy mindig igazad van? Azt se tudjuk, ki vagy.

Én is mondhatom, hogy mindig igazam van, no és kit izgat?

Kicsit el vagy szállva magadtól, nem ártana valami szakember, aki egy kicsit lenyugtat.


Megbízható hírforrás? Mármint aki Lyanna nevét sem tudja helyesen leírni?

Az R+L pedig már kb. minden létező olvasóban felmerült, szóval kb. zéró hírértéke van.

Itt max az lenne nagy dobás, ha Lyannának ikrei lettek volna vagy nem Jon a gyerekük. Habár már ezek is elterjedt pletykák a 90-es évektől kezdve, amikor te még azt sem tudtad, hogy a tűz és jég dalát eszik vagy isszák.

Viszont, hogy ezeket ilyen kakaskodásra használod? Na ez rohadt égő.

2015. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
23%

Én tök nyugodtan írtam ezeket :D

Na látod kérdező itt kezdődik a hozzá nem értés, mikor a gyerek még az ''Irish Thrones''-t sem ismeri és azt hiszi, hogy ezeknek semmi alapuk. :D

2015. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!