Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Assassin's Creed könyveket...

Assassin's Creed könyveket megéri megvenni?

Figyelt kérdés
A játékok nagy kedvenceim. A könyvek mennyire jók? Jobb angolul vagy a magyar fordítás is okés?
2015. dec. 28. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Egyik játékból készült könyvet sem igazából. Az csak rossz lehet.
2015. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az unity kivételével mindet olvastam. Az árulás kifejezetten jó mert végig Haytham szemszögéből van ellentétben a játékkal. Illetve a fekete lobogó is jó mert Edward teljes életét elmondja. Illetve az árulásban benne van Haytham gyerek és fiatalkora is. Én magyarul olvastam.
2015. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 cathilina ***** válasza:
Én csak angolul olvastam őket, és ahhoz képest, hogy videojátékból írták őket szerintem kifejezetten jók voltak. Az Assassin's Creed eleve híres arról, hogy tényleg kidolgozott cselekménye van, komoly filozófiai háttérrel, szóval szerintem egy próbát mindenképpen megér. Na meg persze többnyire kivágták azokat a jeleneteket is, amikor leülsz egy padra és láthatatlanná válsz...
2016. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!