Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter és az elátkozot...

A Harry Potter és az elátkozott gyermek című könyv mikor fog megjelenni magyar fordításban?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Olvastad ma a cikket hogy lesz a könyv. Ugye valamikor nyáron. A hivatalos fordító egész nap a gyakorit bújja mert unatkozik ha nincs épp potter könyv amit fordíthat és mindjárt válaszol neked. Nem megbántani akarlak de komolyan gondoltam, ma kijön a cikk nincs benne infó erről és itt felteszed mert itt sok az okos. Mindjárt jön majd utánam a szuper válasz : hát figyelj kb az eredeti megjelenés után pár hónap. De ezt bármelyik hülye tudja.

Hjajj. Azért bocs : )

2016. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

először is, ez egy szövegkönyv lesz, szóval senki ne várjon rendes regényt.


másodszor, az Animus Kiadó már jelezte a fb oldalán, hogy megkezdték a tárgyalásokat a magyar kiadással kapcsolatban. De szerintem ősznél korábban nem fog megjelenni.

2016. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy az előttem válszoló is írta még csak most kezdték meg,vagyik ősz körülre lehet rá számítani.

De remélem te nem azt hiszed hogy J.K.Rowling megírta a Harry Potter nyolcadik kötetét, mert akkor csalódnod kell.

Először is, nem ő írja, másodszor pedig ez nem egy regény, hanem egy szövegkönyv amit azért nyomtatnak ki könyv formájában mert rengeteg ember van, aki nem tud elmenni a nyáron tartott előadásra Londonban.

2016. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
julius 31.-en jelenik meg.
2016. febr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
igen, angol nyelven, de itt most a magyar nyelvű kiadásról lenne szó.
2016. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Magyarul jelenik meg akkor, és màr most előjegyethető.
2016. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
oké, akkor kérnék hozzá egy hivatalos linket, gondolom tudsz adni :)
2016. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az Animus Kiadó ezt tette közzé:


Holnap, azaz augusztus 1-én kapjuk meg a kéziratot, amiből az következik, hogy ha lóhalálban dolgozik mindenki, október végén jelenhet meg a Harry Potter színmű szövegkönyve magyarul. Kérünk Benneteket, hogy támogassátok a munkánkat azzal, hogy nem tesztek fel és osztotok meg nem hivatalos fordításokat. Nem csak azért, mert ez illegális, hanem azért is, mert az illegális könyv tartalmak - gonoljatok csak bele - könnyen a zenei CD-k sorására juttathatják a könyveket is. És még valami! Csak teljesebb élvezet elsőként a remek és általatok már jól ismert Tóth Tamás Boldizsár fordítását olvasni! Köszönjük. :) A képet pedig köszönjük Daisynek, a lumos.hu-tól

2016. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Éppen ma olvastam a cikket, hogy már kiadták az angol nyelvű szövegkönyvet és magyar október 25-én jelenik meg. :)
2016. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!