Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet válasszam?...

Melyik könyvet válasszam? (véleményetekre is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

A Hűvösvölgyi suli, a Nyitótánc, A suli rémei vagy Késtél. Mindegyikkel sokáig szemeztem és nem tudok választan. Reménytelen eset vagyok ha könyvekről van szó. Mindet imádom.

Olvastam a Szjg-t, A beavatottat, az összes LoL könyvet, Neveletlen hercegnőt, és még sok mást. Minden amit el kezdek olvasni imádom ezért kértem, hogy "adjátok meg a kezdőlökést", hogy könnyebben válasszak.



2016. ápr. 20. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Én ezek közül csak a Késtélt olvastam, és tetszett, úgyhogy azt ajánlom :-)
2016. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Én normális könyvet választanék.
2016. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül szerintem a Nyitótánc a legjobb könyv. Én is olvastam az Szjg-t és Hűvösvölgyit, de a Nyitótánc jobb mindkettőnél :)
2016. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. :) A Nyitótánc nagyon jó.
2016. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat akkor a Nyitótáncot veszem meg.

Mindenkinek ment a zöld.

2016. ápr. 21. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nem igazán tetszett a Nyitótánc. Csak telt benne az idő és alig történt valami.

A Hűvösvölgyi sulin rengeteget nevettem

A Késtélt ugyan nem olvastam de sok jót hallotam rólla

2016. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Szia. Nem tudom, hány éves vagy, ennek ellenére ajánlom, hogy kezdj el valami "érdemesebb" könyvet. Ha románcra, bonyodalomra majd 'hepi end-re' vágysz, azt ugyanúgy megtalálod néhány komolyabb könyvben/regényben.
2016. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még csak 13 ezért vannak ezek a könyvek. Egy kis lazítás így a "döntsd el mi lesz veled ha felnősz" hercehurca után.
2016. ápr. 27. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!