Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lakatos Levente műveiről mi a...

Lakatos Levente műveiről mi a véleményetek? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha erotikus tartalomra vágyó felnőtt ember vagy,akkor nem szólok bele,nyugodtan olvasd felőlem,de ha még csak a szárnyadat bontogató kis tinédzserke,akinek csak a szex jár a fejében,akkor szerintem jobban jársz ha messziről elkerülöd ezeket a könyveket,mert nem gondolom,hogy valós képet adnának az emberi párkapcsolatokról, valamint a szexualitásról. Egyszer már volt szerencsém könyvéhez,de gyakorlatilag az első oldalon megtudhattuk,a főszereplő hölgy kielégülési szokásait nyilvános helyen,úgyhogy nagyjából tíz oldal után nálam ment a süllyesztőbe,úgyhogy amint látod nálam eléggé negatív szerepben tündököl mind az író,mind a művei,de ez csak egy vélemény a többi olvasójával szemben. (Azért azt még nem hagyhatom szó nélkül,de csak pillants bele az olvasói körének hozzászólásaiba. A legtöbb otthon ülő,begyöpösödött,mindenképpen kielégülésre váró, legalább harmincas nő. Azért szerintem ez sokat elmond a tartalomról..)
2016. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha csak a szexre alapszik és nulla a története akkor már nem is érdekel. Köszi:)
2016. máj. 17. 16:05
 3/4 anonim válasza:

Kedves kérdező! Az azért nem igaz, hogy csak a szexről szól, és nincs története... én ajánlanám neked az Aktus című könyvét Leventének :)

Nagyon tetszett! És elsősorban a story miatt.

Mondom ezt nem begyöpösödött 30asként ;) és úgy, h alapvetően nagyon kritikus vagyok. Ez volt tőle az első könyvem, nem csalódtam! És amint időm engedi, jön a következő, remélem hasonlóan jó storyval.

2017. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Média által futatott író.Ennyi az egész!

Győzike Show sem valami nagy mínöségi szint még is milliók nezik....ez a helyzet Lakatos Leventével is .

Törtenet meg semmi .....

2019. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!