Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasna meleg iskolásfiúkró...

Ki olvasna meleg iskolásfiúkról szóló könyvet?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok, légyszi.

Érdekel, hogy kik lennének nyitottak erre a témára.



2016. máj. 20. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Hát a homik biztos. Én a kezembe nem vennék egy ilyet. Ellenkező esetben ha lányokról szólna a könyv, na azt már annál inkább. És félre ne érts, nem a bunkóság beszél belőlem, de férfi szemmel egyszerűen lehetetlen megérteni a melegeket. Visszataszítónak tartom. 19/F
2016. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha jól van megírva és érdekes a sztori, akkor én bármit elolvasok:)

19/L

2016. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Első: a lányok is melegek, te drága lélek. Attól, hogy fiú-fiú, vagy lány-lány, ugyanúgy meleg.
2016. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Papi Gonzales ***** válasza:
64%

@#1

szomorú ezt hallani 2016-ban


@kérdező

gyanítom iskoláskorúak...nem hiszem hogy én forgatnák egy arról a korosztályról szóló művet

26

2016. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Kedves 3-as. Köszi az okoskodásért. Tisztában vagyok vele hogy lányok is azok. De a kérdés a fiúkra irányult. Felesleges volt megszólalnod. A szövegkörnyezetből egyértelműen lehet utalni arra hogy a meleg FÉRFIAKRA értettem. Illetve nem utaltam arra hogy meleg lányokról akarnék olvasni, hanem csak sokkal szívesebben vennék a kezembe egy olyan könyvet ami mondjuk iskolás lányok kalandjairól szólnának. Nem feltétlen leszbikus történetekre gondoltam.
2016. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne.

23/F/meleg

2016. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%
Normális ember biztosan nem, és a gyerekei kezébe sem adná. Viszont a csapból is folyó b_zipropaganda minden ilyen könyvet reklámoz.
2016. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az egyetlen bajom a meleg könyvekkel, hogy 90%-a férfiakról szól, nekem meg... Elég távoli a meleg fiú téma.

Alapvetően sok ismerősöm olvasná, de én ilyenkor mindig kicsit elszomorodom, hogy mi lányok le vagyunk hagyva. :) Persze ettől függetlenül lehet jó történet.


16/L/L

2016. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól megírt a sztori szívesen olvasnám. (főleg ha a fiúk fiúk maradnak benne, és egyik sem megy át sírdogálós kiscsajba)
2016. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

*Hónapokig minden ki volt plakátolva szürke 50 árnyalata moziplakáttal, este 8 után minden műsor reklámszünetében lenyomták a reklámját, rendszeresen játsszák a rádiókban a filmzenéket, miközben a történet arról szól, hogy egy lelkileg sérült perverz elveszi egy riporter lány szüzességét, és már rögtön az első alkalommal kiéli rajta a szadista hajlamait. A történet hátralévő része pedig arról szól, hogy a fent említett milliárdos beteg perverz hogy manipulálja a szerencsétlen naiv lányt.*

Konzervatívok: Ez a film túl nagy elvárásokat állít a férfiak elé, de amúgy rendben van...


*egy sima történet, amiben melegek vannak*

konzervatívok: FERTŐ!!! SZODOMA ÉS GOMORA! VÉDJÉTEK A GYERMEKEKET! ELJÖTT A VÉG!


Amúgy mi van a meleg gyerekekkel? Érezzék magukat kitaszított degeneráltaknak, mert még az ellen a pár meleg mű ellen is hangos tiltakozás folyik, amit engednek megjelenni?

Legalább vállalnátok fel, hogy csak a hetero gyerekeket akarjátok védeni :)



A kérdésre válaszolva pedig: én szívesen olvasnék egy ilyen történetet, de csak akkor, ha jól van megírva. Én is nehezményezem azt, amit előttem már többen is, mégpedig, hogy főleg fiúkról szólnak az ilyen történetek, továbbá azt, hogy a legtöbb meleg főszereplős történet elsősorban "meleg könyv". Van 1000 ifjúsági romantikus könyv, amiknek van egy korrekt története, a romantika pedig csak egy kellemes extra, de a meleg könyvekben a két főhős kapcsolata mindig központi téma, a történet pedig elhanyagolható körítés.

Nemrég olvastam az all for the game sorozatot, ami eddig kb a legjobb lmbt mű volt, amivel életemben találkoztam, pedig a romantikus szál csak az utolsó könyv felénél jött be.

Összefoglalva: ha maga a melegség nem központi téma, és jó maga a történet, akkor nagyon szívesen olvasnék ilyen könyvet.

22N

2016. máj. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!