Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sci-fi könyvek?

Lebannen kérdése:

Sci-fi könyvek?

Figyelt kérdés

Mondanátok sci-fi könyveket? Keresek valami olvasni valót, de nem találok semmi újat.

Ilyesmi témában: időutazas, űrutazás, más dimenziók, idegen lények. Csak ne transzhumanista.



2016. szept. 16. 11:47
1 2
 11/13 TR75 ***** válasza:
Az Éj anyánk szerintem is jó film lett, talán a legjobb Vonnegut-adaptáció, de egy komoly hibája van: azt a tényleg gyilkos és sötét humort, ami a könyvre annyira jellemző (tehát hogy egy hazájának felbecsülhetetlen szolgálatokat tevő kémet a saját hazája letagad és hazaárulónak tart), nem sikerült átvinni. De van benne Sheryl Lee, amit a könyvről nem mondhatunk el :-D
2016. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


A múltfigyelők érdekesnek tűnik. Megkacsintom. Szeretem, mikor vissza kell lapozni két oldalt, mert közben elkezdtem agyalni rajta.

2016. szept. 19. 17:30
 13/13 Márciuska ***** válasza:
Most olvastam el Szergej Lukjanyenkótól az Ugrás az űrbe - Ugrás az ismeretlenbe kétrészest. Nekem tetszett, sokféle idegen lény volt benne, jó volt a történet, és mellette érdekes kérdéseket vetett fel a helyes civilizációról és a szabad akaratról.
2016. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!